У світі налічується сто дев’яносто сім держав, на території яких проживає понад шість мільярдів жителів. Кожна людина на планеті сама обирає, що їй їсти в певний час доби. Незважаючи на популяризацію кукурудзяних пластівців, мюслі та інших швидких сніданків, все-таки існують більш традиційні страви для представників однієї національності. У жителів різних країн є свої уподобання щодо ранкового прийому їжі. Багато що залежить від клімату регіону, розташування країни відносно морів й океанів, різноманітності флори та фауни, звичок і традицій місцевого населення. Що їдять на сніданок у різних країнах світу?

ТОП-10 РІЗНОМАНІТНИХ СНІДАНКІВ СВІТУ

Норвегія

Жителі цієї суворої скандинавської країни повинні з самого ранку запасатися поживними речовинами. Їм доведеться протистояти холоду, тому їжа на сніданок досить калорійна. Варені яйця, хліб, м’ясо, жирна риба, коричневий козячий сир бруност – це основа раціону норвежця. Крім того, жителі цієї північної країни можуть навіть їсти суп на сніданок.

Франція

Французи приділяють сніданку небагато часу. Перший прийом їжі в цій країні досить скромний. Чашка чаю або кави з круасаном втамовують голод французьких аборигенів. Недарма сніданок в перекладі з французької має частку “petit”, тобто маленький.

Китай

Жителі Піднебесної дуже люблять рис. На сніданок вони можуть приготувати рідку кашу з цього злаку. Її зазвичай п’ють. Крім того, китайці вживають тепле соєве молоко з пиріжками баоцзи або млинцями.

Німеччина

На сніданок німці готують велику кількість різноманітних закусок: ковбаски та сосиски з ніжних сортів м’яса, різні сири, солодка випічка, хліб, джем. Ще одне популярна німецька страва – картопляні оладки.

Великобританія

Ми звикли думати, що традиційний англійський сніданок складається з вівсянки та чаю з молоком. Насправді це не так. Британці їдять досить калорійну їжу з ранку. Яєчня з беконом, боби, смажені ковбаски, гриби та хлібні тости. Жителі Шотландії та Ірландії також дуже люблять їсти на сніданок кров’яну ковбасу.

Італія

Ранковий прийом їжі у італійців легкий. Чашки чаю або кави з солодкою випічкою цілком достатньо звичайного жителю Італії. Склянка соку з булочкою також можуть вгамувати голод італійця. Великою популярністю користуються кавові напої, капучіно або латте. Традиційні піцу та пасту італійці їдять на обід або вечерю.

Японія

У Країні Вранішнього Сонця місцеві жителі вважають за краще їсти на сніданок місо-суп. Ця страва готується на основі рибного бульйону. У нього додається сир тофу, морепродукти, водорості. Крім супу японці можуть їсти на сніданок рис, приправлений соєвим соусом.

США

Через велику площу цієї країни сніданки також досить різноманітні. Якщо житель Нью-Йорка випиває чашку кави по дорозі на роботу і цим обмежується, то техаський фермер снідає ситно. Адже власнику ранчо доведеться фізично працювати, на відміну від бізнесмена з Уолл-стріт.

Австралія

Ця держава довго перебувала під впливом Британії, тому кулінарні традиції досить схожі у цих країн. Однак в Австралії є одна коронна страва – веджімайт. Це паста, яку намазують на хліб, крекери або булочки. Готується веджімайт з пивного сусла та різних смакових добавок.

Угорщина

Сніданок в угорців досить ситний. Обов’язкова наявність хліба. Вранці жителі Угорщини їдять яйця, молочні продукти. Також великою популярністю користується салямі. Страви угорської кухні зазвичай гострі, з великою кількістю приправ. Особливо угорцям подобається додавати в їжу паприку.