Сучасній людині важко уявити своє життя без гаджетів. Кожен день ми користуємося телефонами, планшетами та іншими пристроями. Без них вже складно виконувати деякі функції, наприклад, оплачувати комунальні послуги або перевіряти розклад руху поїздів. Девайси міцно увійшли в повсякденне життя практично кожної людини на планеті. Вартість пристроїв не дуже низька, тому слід приділяти достатньо уваги догляду та правильній експлуатації технічних засобів. Одним з найбільш часто використовуваних гаджетів є смартфон. Він служить нам для зв’язку, виходу в Інтернет, у якості плеєра, іграшки… Всі функції сучасних девайсів важко перелічити. Багато що залежить від моделі пристрою та програм, які на ньому встановлені. Щоб смартфон прослужив довше, його потрібно правильно використовувати. Зверніть увагу на поради фахівців.

Вимикайте телефон

На думку експертів, це подовжить життя акумулятора. Отже, ви зможете використовувати девайс довше. Також фахівці не рекомендують користуватися будильником у смартфоні.

 Не варто ставити смартфон на багатогодинну зарядку

Ми часто ставимо телефон на зарядку перед засинанням. Відключаємо гаджет від живлення тільки вранці. Фахівці стверджують, що таке поводження негативно позначається на працездатності батареї.

Не використовуйте чужий зарядний пристрій

Під кожну модель смартфона розроблено свій, унікальний зарядний пристрій. Використання «нерідної» зарядки скорочує життя акумуляторів. Так вважають експерти.

Не заряджайте девайси на 100%

Таку пораду дають розробники смартфонів. Вони стверджують, що сучасні батареї краще функціонують при постійній зарядці в 50-80%.

Чистіть смартфон

На думку виробників телефонів, на девайсах накопичується більше мікробів, ніж на кришці унітазу. Це не дивно, адже ми практично постійно тримаємо смартфон у руках, дістаємо на вулиці або в громадському транспорті. Час від часу протирайте гаджет м’якою ганчіркою. Для дезінфекції можна використовувати пристрої з ультрафіолетовим випромінюванням. Також не забувайте очищати від пилу гніздо для зарядки.

Вимикайте геолокацію

Постійне використання цієї функції згубно впливає на акумулятор. Вмикайте її, тільки коли в цьому дійсно є необхідність. Це відноситься також до Wi-Fi та Bluetooth. Додатки, які постійно працюють, дуже швидко розряджають батарею смартфона. Термін служби пристрою також знижується.

Не носіть телефон у руці

Смартфони дуже легко можуть вислизнути з руки та розлетітися на дрібні шматочки. Вам буде дуже шкода витрачених грошей. Крім того, зростає ймовірність крадіжки вашого гаджета, якщо ви прогулюєтесь з ним по вулиці, демонструючи оточуючим.