Служба соціальних повідомлень Snapchat ввела нову функцію для своїх користувачів.

Ця функція відноситься до користувачів, у яких є діти. Для безпеки дітей служба соціальних повідомлень Snapchat, ввела можливість контролювати пересування користувачів. Ця функція працює тільки в області зареєстрованих користувачів, тому батьки, чиї діти спілкуються в даному чаті, зможуть стежити за життям підлітків. Дане нововведення реалізується за допомогою карти. На даній карті розташовані усі вулиці і будинки тому буде набагато простіше знайти інших користувачів. Слід зазначити, що місце розташування на карті не буде доступно, поки користувач не оновить Snapchat.

Не всім користувачам сподобалося це оновлення.

В Інтернеті деякі користувачі стали обурюватися, що ці дані є особистою інформацією. Також не всі діти і підлітки використовують цю програму. І тим більше ніхто не відповідає за особисту безпеку користувача. Адже на карті будь-яка людина може знайти місце розташування свого друга або іншого користувача. У разі будь-яких атак від користувачів залишається незрозумілим хто понесе відповідальність. Служба соціальних повідомлень Snapchat про це ніде не написала і в більшій мірі розраховує на порядність користувачів. Більшою мірою людей лякає можливість спостереження за всіма користувачами в певній області міста. Але деякі люди все-таки раді новим оновленням. Адже для деяких це єдиний спосіб стежити за своїми дітьми. Також цей додаток буде корисним в разі пропажі дитини. Адже по карті можна буде відстежити останні розташування, що прискорить пошук і зробить його більш результативним.

Також слід зазначити, що згідно з дослідженнями, за минулий рік, служба соціальних повідомлень Snapchat привернула близько 11,2 мільйона користувачів. З них 75% становить підлітки віком від 16 до 19 років, які проживають у Великій Британії. Виходячи з цього, швидше за все це оновлення буде успішно використовуватися батьками. Головне це переконатися, що у дитини оновлений додаток і є доступ до карт.