У сучасному світі селфі стає все більш популярним. У лондонській галереї арт-дилера Чарльза Саатчі планується проведення виставки, експонатами якої якраз і будуть автопортрети. Експозиція буде містити не тільки сучасні зразки селфі, але й більш ранні. Наприклад, автопортрет відомого нідерландського художника-постімпресіоніста Вінсента ван Гога. А також полотно із зображенням живописця Пітера Пауля Рубенса, написане особисто художником.

Виставка запланована на 31 березня. Поруч з відомими творами мистецтва представити свої роботи може найбільш креативний фотограф-любитель. Для цього співробітники галереї розмістили в соціальних мережах хештег #SaatchiSelfie, за яким будуть відібрані найбільш оригінальні знімки пересічних жителів світу.

Слово “селфі” не так давно увійшло в життя сучасної людини, але вже в 2013 році було визнане словом року за версією Оксфордського словника.

Особлива місія виставки

Організатори також хочуть привернути увагу громадськості до проблеми травмування під час фотографування. З кожним роком все більше людей стають каліками або гинуть в гонитві за вдалим кадром.

Автопортрет Вінсента ван Гога

Селфі