Уряд Великобританії дав попередню згоду на розширення аеропорту Хітроу. Це питання обговорюється вже майже 10 років. І ось зараз справа почала трохи просуватися.

Закінчити будівництво третьої злітної смуги британська влада планує у 2025 році. За словами політиків, розширення аеропорту дасть можливість збільшити кількість робочих місць і підвищити пропускну спроможність аеропорту. Це сприятливо позначиться на економічному розвитку не тільки Лондона, але й Великобританії в цілому.

Не всі з радістю сприймають новину про розширення аеропорту. Екологи вважають, що наслідки від будівництва можуть бути катастрофічними для навколишнього середовища. Вони вже вийшли з акцією протесту до будівлі парламенту. Крім того, згідно з майбутніми схемами зльоту та посадки, літаки будуть пролітати над деякими районами Лондона. Місцеві жителі вважають, що це буде спричиняти масу незручностей для них.

Рішення про розширення Хітроу не остаточне. Це питання ще буде обговорюватися під час публічних слухань, а потім в парламенті. Якщо депутати схвалять план будівництва, тоді почнеться робота. Це станеться не раніше 2020 року.