Салат “Олів’є” став незамінною стравою на новорічному столі. У кожної господині є свій, фірмовий рецепт його приготування. Деякі варіації настільки екзотичні, що в них складно пізнати звичний салат. Пропонуємо згадати традиційний варіант, оригінальний та найбільш незвичайний.

Почнемо з оригінального рецепта цієї страви. Як відомо, батьківщина “Олів’є” – Франція. Класичний рецепт складається з таких інгредієнтів: м’ясо рябчика, картопля, свіжі огірки, ракові шийки, листя салату, каперси та оливки, соус “Провансаль”. Не зовсім схоже на звичний для багатьох радянських громадян набір продуктів, правда? Тут немає зеленого горошку, вареного яйця та багатьох інших знайомих інгредієнтів.

Найбільш традиційний варіант: ковбаса (або м’ясо), варена картопля, солоні огірочки, консервований горошок, варені яйця, майонез, сіль і перець за смаком. Іноді додається варена морква та свіжа зелень.

Найекзотичніший рецепт: білокачанна капуста, мариновані та свіжі огірки, зелена цибуля, консервований горошок, сметана, гірчиця, оцет, сіль і перець. Дуже складно впізнати в цьому рецепті популярний салат.

Готуйте із задоволенням, не бійтеся експериментів.