Практично всі люди періодично стикаються з необхідністю оновлення інтер’єру. Оскільки ремонт не є щоденною процедурою, то можуть виникнути певні труднощі. Можна наклеїти нові шпалери.

Відразу ж постають різноманітні запитання. Яким матеріалам віддати перевагу? Де купити шпалери для будинку? Крім того, не кожен знає, як наклеїти шпалери правильно.

У сучасному світі вибір будівельних матеріалів досить різноманітний.

Види шпалер

Паперові. Вони найбільш доступні та екологічно чисті. Паперове покриття для стін пропускає повітря та сприяє підвищенню звукоізоляції. Крім шпалер з візерунками, також можна придбати однотонні для фарбування. Тоді у вас з’явиться можливість періодично “освіжати” інтер’єр, змінюючи колір стін. Паперові шпалери не дуже довговічні. Термін їхньої служби не перевищує 5 років.

Вінілові. Цей вид покриття для стін більш міцний і довговічний. Вінілові шпалери складаються з двох шарів: власне вінілу та паперової основи. За зовнішнім виглядом вони більш привабливі, ніж паперове покриття для стін. Термін служби може досягати 15 років. Істотний недолік вінілових шпалер полягає в тому, що вони не пропускають повітря.

Текстильні. Цей вид шпалер виготовляється на основі тканини. Таке покриття для стін екологічно чисте, звуконепроникне. Текстильні шпалери – у високому ступені теплоізоляційний матеріал. Вони потребують дбайливого догляду, тому що сильно притягують пил.

Флізелінові. Такі шпалери відмінно пропускають повітря. Завдяки щільній структурі вони вирівнюють стіни, приховують шорсткості. Таке покриття також можна фарбувати.

Сучасні будівельні технології розвиваються стрімко. Крім перерахованих видів, на прилавках можна знайти рідкі, коркові, а також склошпалери.

Купити будь-яке покриття для стін можна в спеціалізованих магазинах або на будівельних базарах. Також можливо підібрати необхідний товар в Інтернеті.

Зробивши вибір, виникає питання: як наклеїти шпалери? Перш за все, треба вирівняти стіни. Для цього можна використовувати ґрунтівку. Дуже важливо підібрати правильний клей. Для кожного виду шпалер існує свій засіб. Також у продажу є й універсальний клей. Якщо самостійно складно визначитися, зверніться до консультанта в магазині.

Красиві та якісно наклеєні шпалери будуть приносити вам радість кожного дня.

repair