Довгоочікувана дата запуску Falcon Heavy скоро настане

Дуже багато раз він голосно заявляв про запуск Falcon Heavy. І ось після статичного вогневого тесту, опублікований запис про те, що це станеться 6 лютого на мисі Канаверал. Ілон Маск, як зазвичай, повідомив цю новину в твіттері. За деякими даними це станеться о 13:30, так як у компанії в цей час буде тригодинної перерву.

Глава компанії цілком готовий до того, що щось піде не так, і Falcon Heavy не вийде на орбіту або навіть вибухне. При чому відсутність вибуху він сприйме як успіх. Через таку ймовірність на борту ракети не буде ніякого корисного вантажу.

Але Маск не збирається відправити Falcon Heavy з металевим злитком або іншим нудним «баластом». Тому в грудні він здивував передплатників жартом про те, що на кораблі відправить свою вишневу Tesla Roadster. А під час польоту буде грати пісня Девіда Боуї Space Oddity. підсумку виявилося, що він зовсім не жартував, і навіть опублікував фото, на якому видно, що автомобіль надійно встановлений у відсіку для корисного навантаження. Так що електрокар скоро полетить в космос. У Instagram Маск сказав, що хотів відправити туди щось, що викликає почуття. Раніше, на борту Dragon, подорожував великий шматок сиру. Так що корисний вантаж став вже чимось типово оригінальним.

Falcon Heavy повинна була відправитися в космос ще в серпні, але терміни неодноразово переносилися. Сама ракета являє собою систему з трьох ракет. Цей апарат винайдений для доставки вантажів з екіпажем (в цілому не більше 54,4 тонни) на низьку опорну орбіту. Крім того, ракета може облямувати вантаж навіть на Марс або на геопроходную орбіту. Це завдання — одна з найскладніших проектів для компанії. Falcon Heavy покликана здешевити польоти в космос і доставку вантажів туди. Цей космічний літальний апарат — найбільший за останні десятиліття. Так що запуск ракети — подія цивільних масштабів.

На відвідування запуску вже продають квитки. Найбільш «люксові» місця коштують $ 195.