Заручини принца Гаррі і Меган Маркл

Вчора було офіційно оголошено про те, що пара незабаром збирається обвінчатися.
Ця подія викликала суперечливу реакцію членів королівської сім’ї. Адже принц Гаррі і Меган Маркл — не цілком стандартна пара для їх кола.

Були чутки, що спочатку королева була проти шлюбу принца на актрисі.

Хоча пізніше сам Гаррі заявив, що з завданням отримати схвалення його родичів вона впоралася чудово, і вже стала членом сім’ї. Навіть королівські собаки її полюбили і мирно засинають коло ніг дівчини.

Меган з середнього класу, вчилася в католицькій школі для дівчаток. Вона народилася в Лос-Анджелесі, і має змішані коріння. Актриса найбільше відома своїм постійним участю в зйомках серіалу «Форс-мажори» (Suits). Американка бере активну участь в благодійних програмах і співпрацює з UN Women. Там вона здобула повагу оточуючих за її розум, допитливість і відданість справі.

Як пари публічно принц Гаррі і Меган Маркл з’явилися у вересні. Тоді преса обрушилася на них з критикою, і принц змушений був звернутися до журналістів із проханням поважати його особисте життя. Пара виглядає закоханою і дійсно щасливою в стосунках. І, схоже, їх не зупинять такі дрібниці, як навіть загальна критика. Принц говорить, що його наречена дуже сподобалася б принцесі Діані, його матері.
Весілля планується на весну. Прем’єр-міністр Великобританії привітала їх з заручинами і побажала найсвітлішого майбутнього.