Премія BET Awards зібрала безліч талановитих виконавців.

Вночі в неділю в Лос-Анджелесі премія BET Awards стала зустріччю нового і старого покоління. Протягом усієї ночі виступали такі легенди, як Mary J. Blige, Braxton, Tamar, Xscape, New Edition. У порівнянні з новими виконавцями Chance the Rapper і SZA, відомі артисти довели, що вік не впливає на талант і протягом всієї ночі запалювали публіку. Концерт розпочалася з виступу коміка Леслі Джонса, який протягом довгого часу веселив публіку. Почав він свій монолог з «old school», тим самим чітко виокремив концепцію самого фестивалю. Адже головним завданням премії було згадати всю спадщину R&B 90-х років.

Найкращі миті.

Найбільше запам’яталася хіп-хоп королева Mary J. Blige, яка продемонструвала відмінний і яскравий виступ. Тим самим вона довела своїм фанатам, що розлучення не вплинуло на її творчість. Також запам’яталась Xscape, яка нагадала всій публіці про прекрасну музику 90-х років. Кращим хіп-хоп виконавцем став DAMN, який отримав головний приз премії. Також премії був удостоєний Prodigy, який помер тижнем раніше. Виконавець Havoc, який працював з Prodigy протягом двадцяти років, згадав свого друга і його неоціненний внесок у музику. Також данину поваги відомому реперу висловив Kendrick. Нагорода за кращу хіп-хоп виконавицю отримала Remy Ma, яка сама себе називає королевою Нью-Йорка. Слід зазначити, що протягом семи років цю премію отримувала Nicki Minaj. Remy також розповіла публіці про своє ув’язнення і про те, що ніколи не потрібно втрачати віру в себе і в свій успіх.

Премія BET Awards запам’яталася кількома провалами.

Першою проблемою стали технічні труднощі, які зірвали виступ SZA. Виконавиця протягом усієї пісні переривалася і намагалася зробити технічні неполадки менш помітними. Також рухома доріжка, по якій пересувалися виконавці, більше нагадувала конвеєр. Через швидкість глядачі постійно переживали, що номінанти можуть просто впасти в натовп. Але незважаючи на труднощі, премія BET Awards залишається найпопулярнішою і найавторитетнішою серед всієї решти.