Практично кожного дня ми стаємо учасниками суперечок чи конфліктів. Це можуть бути дрібні непорозуміння в громадському транспорті або великі сварки з родичами. У таких ситуаціях кожен намагається відстояти свою точку зору, довести свою правоту. Нерідко сварка відбувається на підвищених тонах. Ми не замислюємося над тим, що крик навпаки віддаляє нас від мети в чому-небудь переконати співрозмовника. А як же нам сперечатися правильно?

Переконайтеся, що розбираєтеся в темі конфлікту. Якщо ви намагаєтеся довести свою правоту іншій людині, переконайтеся, що ви компетентні в питанні, що обговорюється. Ви повинні бути впевнені в своїх знаннях, а не покладатися на чутки або здогадки. Інакше ви просто втратите авторитет в очах співрозмовника. До вашої думки ніхто не буде дослухатися.

Сховайте емоції глибше. Часто під час сварки ми стаємо занадто емоційними. Починаємо кричати, а іноді й ображати співрозмовника. У такій ситуації абсолютно неможливо в чомусь переконати людину. У неї спрацьовує захисна реакція. В кінці-кінців ви просто посваритеся. Заспокойтеся і тільки тоді продовжуйте розмову.

Контролюйте свої слова. У пориві гніву можна наговорити багато зайвого. Ви ризикуєте втратити друга або товариша, ненавмисно сказавши щось образливе. Зупиніться, подумайте, чи потрібно озвучувати всі свої думки. Адже промовчати набагато легше, ніж потім налагоджувати відносини. “Осад” від сказаних в гніві слів іноді просто неможливо ліквідувати.

Не забувайте, що кожна людина може помилятися. І в деяких ситуаціях це можете бути саме ви. Ваш співрозмовник цілком може бути правий. Якщо ваша суперечка зайшла в глухий кут, спробуйте поставити себе на місце вашого опонента. Подивіться на проблему його очима. Це допоможе вам заспокоїтися та порозумітися.

Пам’ятайте, що врівноваженість та здоровий глузд – це запорука правильної, продуктивної суперечки.