Прогулюючись в зимову холоднечу на свіжому повітрі, хочеться відчувати тепло. Затишок під час таких променадів багато в чому залежить від взуття, яке ви обрали. Дуже важливо правильно підібрати зимові чоботи. Від цього залежить не тільки ваш комфорт, але й здоров’я. Адже відомо, що постійне замерзання в холодну пору року може стати причиною безлічі неприємних хвороб. А ноги обов’язково повинні перебувати в теплі. На що слід звертати увагу під час придбання теплих чобіт? Пропонуємо вам деякі правила вибору зимового взуття, які обов’язково слід враховувати. Ці принципи підійдуть під час вибору чобіт не тільки для дорослих, а й для дітей.

Матеріал

Віддавайте перевагу натуральним матеріалам: шкірі, хутру, замші або нубуку. Вони добре пропускають повітря, витримують низькі температури, забезпечують збереження тепла, а також мають привабливий вигляд. Часто виробники взуття використовують текстиль високої якості. Цей матеріал обробляється спеціальним розчином, щоб взуття не пропускало вологу.

Підошва

Купуючи взуття для зими, дивіться на підошву. Вона повинна бути досить товстою. Також дуже важливо, щоб підошва не ковзала. Для цього на ній повинен бути малюнок. Відмовтеся від поліуретану. Цей матеріал може лопнути від дуже низької температури. Підошва повинна бути міцно пришита або проклеєна.

Утеплювач

Щоб взуття було більш теплим, виробники використовують різні утеплювачі. Краще вибирати чоботи на овчинному хутрі. Цей матеріал вас відмінно зігріє. Від синтетики відмовтеся. Інакше ноги будуть спочатку потіти, а потім мерзнути.

Розмір

Дуже важливо вибрати правильний розмір. Зимові чоботи не повинні бути занадто тісними або навпаки вільними. Невдало підібраний розмір черевиків стане причиною замерзання ніг. Найбільш вдалий варіант, якщо біля носка та п’ятки залишається невелика відстань в 1 см.

Спеціальна порада для дівчат

Якщо вам дуже подобається взуття на підборах, віддавайте перевагу стійким моделям. Взимку буває дуже слизько. Взуття на шпильці — не найкращий варіант.