Пожежа в Лондоні сталася вночі.

Як стало відомо район Кенсінгтон, який знаходиться в Лондоні, охоплений панікою. Сьогодні вночі, а саме з тринадцятого на чотирнадцяте червня загорівся багатоповерховий будинок. Цей будинок складається з двадцяти семи поверхів, двадцять п’ять з яких повністю охоплені вогнем. Будинок вміщує в себе 120 квартир, в яких на момент інциденту знаходилися люди. За даними з соціальної мережі, в якій мер Лондона Садок Хан написав, що в гасінні пожежі беруть участь сорок рятувальних машин, а також близько двохсот рятувальників. Ця пожежа в Лондоні вважається однією з найскладніших по ліквідації. Пожежники працюють в протигазах і в умовах важкодоступності.

Врятовані ще не всі.

За деякими даними, близько тридцяти людей стали жертвами пожежі. Всі вони розподілені швидкою допомогою по п’яти лікарнях Лондона. Також в ресторані близько палаючого будинку люди надають першу допомогу тим, кого вдалося звільнити з палаючої будівлі. Під час заходів безпеки було евакуйовано жителів сусідніх будинків. Це пов’язано з тим, що безліч уламків будівлі, що горіла розлітається по територіям які знаходяться поруч. Безліч жителів залишаються в пастці палаючого будинку. За словами свідків інциденту, з верхніх поверхів лунають крики людей. Навколо будинку зібралася величезна кількість родичів людей які знаходяться в будівлі. Вони намагаються додзвонитися їм і упевнитися, що вони живі.

Пожежа в Лондоні могла статися і раніше через велику кількість сміття, яка залишилася після ремонтних робіт. Також жителі говорили про те, що після ремонтних робіт було перекрито чорний вхід. Через наявність тільки одного виходу люди могли залишитися заблокованими в будівлі під час пожежі. Саме так і сталося. Через недотримання пожежних норм безпеки жителі не змогли вибратися з палаючої будівлі.

Інформації про загиблих на даний момент немає, але рятувальні роботи ще не закінчені. Пожежникам досить складно гасити таку величезну будівлю. Існує дуже велика загроза обвалу будинку. Один зі свідків події, а саме Тім Дауні, відомий як актор і письменник стверджує, що будинок протягом декількох годин обвалиться. Тому швидке звільнення людей є пріоритетним в даний момент.