У Лондоні сталася пожежа на Камден-Маркеті.

У неділю ввечері в аварійну службу Лондона повідомили про жахливу звістку. Як стало відомо, неподалік місцевої визначної пам’ятки сталася пожежа, яка швидко поширювався. За словами очевидців, пожежа на Камден-Маркеті могла перейти на ресторани, які перебували поруч. В такому випадку були б можливі вибухи і людські жертви. В гасінні пожежі було задіяно 70 пожежних і 10 спеціально обладнаних машин. Також для швидкого усунення вогнища було прийнято рішення про використання повітряних приладів. В усуненні пожежі брали участь екіпажі центрального і північного Лондона. Дим від полум’я було видно в сусідніх районах протягом більш, ніж трьох годин.

Пожежа на Камден-Маркеті пошкодила більшу частину будівлі.

За словами начальника пожежної служби, вогонь пошкодив перший, другий і третій поверх будівлі на 30%. Також були пошкоджені дахи будівлі, адже вогонь піднімався на висоту 2,5 метра від будівлі. Як відомо на риноку вже ставалася пожежа в 2008 році. Саме тоді пожежа на Камден-Маркеті зруйнувала майже всю будівлю, а також пам’ятки, які перебували поруч. Після того випадку ринок не працював протягом 15-ти місяців.

Очевидці були вражені, як швидко пожежа на Камден-Маркеті знищувала будівлю.

За словами жінки, яка проїжджала повз будівлю, вогонь охопив майже всі поверхи, також почали швидко з’їжджатися пожежні машини. Люди навколо боялися, що вогонь може зачепити ресторани, а це стало б причиною вибухів кухні. Також безліч очевидців говорили про те, що біля ринку було перекрито рух, величезна кількість машин швидкої допомоги їхало на північ Лондона. Медпрацівники говорять про те, що жодної жертви поки не було. У той же час всім зрозуміло, що в будівлі є люди. Пожежні намагаються визволити їх якомога швидше. Пожежні машини будуть знаходиться біля епіцентру до ранку. Також пожежа на Камден-Маркеті може забрати життя людей, тому велика частина машин швидкої допомоги залишаються на місці.