Spotify — один із найпопулярніших сервісів потокового передавання музики, який пропонує користувачам у всьому світі мільйони пісень, подкастів і списків відтворення. Незалежно від того, чи є ви випадковим слухачем чи ентузіастом музики, у програмі є багато функцій і прихованих перлин, які можуть покращити ваші враження від прослуховування. У цій статті ви знайдете деякі корисні поради та підказки Spotify, які допоможуть вам отримати максимальну віддачу від потокового передавання музики.

Відкривайте нову музику за допомогою персоналізованих списків відтворення

Spotify чудово допомагає вам відкривати нову музику за допомогою персоналізованих списків відтворення. Серед відомих списків відтворення:

1. Відкривайте щотижня: цей список відтворення, який оновлюється щопонеділка, містить 30 пісень, підібраних відповідно до вашого музичного смаку на основі вашої історії прослуховування.
2. Радар випусків: оновлюється щоп’ятниці, цей список відтворення містить нещодавно випущені композиції виконавців, за якими ви стежите або часто слухаєте.
3. Щоденні мікси: Spotify створює до шести щоденних міксів, кожен зосереджений на іншому жанрі чи групі виконавців залежно від ваших звичок слухання.

Покращення якості звуку

Spotify пропонує налаштування якості звуку як для безкоштовних, так і для платних користувачів. Щоб отримати доступ до цих налаштувань:

1. Відкрийте програму Spotify і перейдіть до «Налаштування».
2. Прокрутіть вниз до розділу «Якість музики».
3. Налаштуйте якість потокового передавання та завантаження відповідно до своїх уподобань. Зауважте, що налаштування вищої якості споживають більше даних.

Упорядкуйте свою музику за допомогою папок

Упорядкування списків відтворення може бути складним завданням, особливо якщо у вас велика колекція. Ви можете створювати папки списків відтворення, щоб групувати схожі списки відтворення:

1. Відкрийте програму Spotify для ПК.
2. Натисніть «Файл» у верхньому лівому куті та виберіть «Нова папка списку відтворення».
3. Назвіть папку та натисніть Enter.
4. Перетягніть списки відтворення в папку, щоб упорядкувати їх.

Співпраця над списками відтворення

Ви можете створювати спільні списки відтворення та запрошувати друзів додавати пісні, що дозволяє спільно слухати. Щоб створити спільний список відтворення:

1. Клацніть правою кнопкою миші список відтворення в настільному додатку Spotify.
2. Виберіть «Спільний список відтворення».
3. Поділіться списком відтворення з друзями, клацнувши правою кнопкою миші на списку відтворення та вибравши «Поділитися».

Використовуйте комбінації клавіш

Програма Spotify для комп’ютера підтримує комбінації клавіш, які допомагають вам ефективніше переміщатися та керувати відтворенням. Деякі корисні комбінації клавіш включають:

1. Пробіл: відтворення/пауза
2. Ctrl + стрілка вправо (Cmd + стрілка вправо на Mac): наступний трек
3. Ctrl + стрілка вліво (Cmd + стрілка вліво на Mac): попередній трек
4. Ctrl + стрілка вгору (Cmd + стрілка вгору на Mac): збільшення гучності
5. Ctrl + стрілка вниз (Cmd + стрілка вниз на Mac): Зменшення гучності

Використовуйте коди Spotify

Коди Spotify – це унікальні штрих-коди, які можна сканувати, щоб швидко ділитися музикою та отримувати доступ до неї. Щоб використовувати коди Spotify:

1. Торкніться меню з трьома крапками біля пісні, альбому чи списку відтворення в мобільній програмі Spotify.
2. Унизу обкладинки альбому з’явиться код Spotify. Поділіться цим кодом з друзями або збережіть його на своєму пристрої.
3. Щоб відсканувати код Spotify, торкніться значка камери на панелі пошуку в програмі та наведіть камеру на код.

Spotify пропонує безліч функцій, які можуть покращити ваші враження від потокового передавання музики. Відкриваючи нову музику за допомогою персоналізованих списків відтворення, покращуючи якість звуку, упорядковуючи свою колекцію за допомогою папок списків відтворення, співпрацюючи з друзями, використовуючи комбінації клавіш і ділячись музикою через коди Spotify, ви можете максимально використати цю потужну платформу та насолоджуватися індивідуальним досвідом прослуховування.