Те, що iPhone не вмикається, може викликати занепокоєння, але це поширена проблема, з якою стикаються багато користувачів. Часто проблему можна вирішити простими кроками з усунення несправностей. У цій статті ми розглянемо різні рішення, коли ваш iPhone не вмикається, одночасно оптимізуючи видимість у пошуковій системі.

Зарядіть свій iPhone

Розряджений акумулятор часто є основною причиною того, чому iPhone не включається. Щоб забезпечити належне заряджання, виконайте наведені нижче дії.

1. Підключіть свій iPhone до зарядного пристрою: використовуйте оригінальний зарядний пристрій і кабель Apple, щоб уникнути потенційних проблем із заряджанням.
2. Під’єднайте зарядний пристрій до настінної розетки: уникайте використання USB-портів комп’ютера або малопотужних зарядних пристроїв, які можуть не забезпечити достатньої потужності.
3. Зачекайте кілька хвилин: дайте вашому iPhone зарядитися принаймні 15-20 хвилин, оскільки повністю розряджена батарея може зайняти деякий час, щоб показати ознаки заряджання.
4. Перевірте наявність індикаторів заряджання: знайдіть значок заряджання або логотип акумулятора на екрані iPhone. Якщо він не відображається, спробуйте інший зарядний кабель або настінний адаптер.

Виконайте апаратне скидання

Якщо ваш iPhone все одно не вмикається після заряджання, вам може допомогти виконати апаратне скидання. Цей процес примусово перезавантажує ваш пристрій без видалення даних.

Для iPhone 8 або новішої версії:

1. Натисніть і швидко відпустіть кнопку збільшення гучності.
2. Натисніть і швидко відпустіть кнопку зменшення гучності.
3. Натисніть і утримуйте бічну кнопку, доки не з’явиться логотип Apple, потім відпустіть.

Для iPhone 7 і iPhone 7 Plus:

1. Одночасно натисніть і утримуйте кнопки зменшення гучності та бічну кнопку.
2. Продовжуйте утримувати обидві кнопки, доки не з’явиться логотип Apple, а потім відпустіть.

Для iPhone 6s і попередніх версій:

1. Натисніть і утримуйте одночасно головну та бічну (або верхню) кнопки.
2. Продовжуйте утримувати обидві кнопки, доки не з’явиться логотип Apple, а потім відпустіть.

Підключіться до iTunes або Finder

Якщо ваш iPhone не реагує, проблему може вирішити підключення до iTunes (у Windows або macOS Mojave і раніших версіях) або Finder (у macOS Catalina і новіших версіях).

1. Відкрийте iTunes або Finder на комп’ютері.
2. Підключіть iPhone до комп’ютера за допомогою кабелю USB.
3. Якщо ваш iPhone виявлено, виконайте підказки на екрані, щоб оновити або відновити пристрій.
Примітка: відновлення вашого iPhone призведе до видалення всіх даних, тому переконайтеся, що у вас є резервна копія, перш ніж продовжити.

Зверніться за професійною допомогою

Якщо жодне з наведених вище рішень не працює, настав час звернутися до експерта. Відвідайте місцевий Apple Store або зверніться до служби підтримки Apple, щоб отримати допомогу, оскільки ваш iPhone може потребувати ремонту або заміни обладнання.

Якщо ваш iPhone не вмикається, важливо зберігати спокій і скористатися цими порадами щодо усунення несправностей. У багатьох випадках простий сеанс заряджання або апаратне скидання може вирішити проблему. Однак, якщо ці кроки не принесуть результатів, не зволікайте, зверніться за професійною допомогою для діагностики та вирішення будь-яких основних проблем з апаратним забезпеченням. Дотримуючись цього посібника, ви будете добре підготовлені для того, щоб працювати з iPhone, який не відповідає, і знову запустити свій пристрій.