Пластикові картки міцно увійшли в повсякденне життя сучасної людини. Ще десять років тому важко було уявити, що для здійснення покупок не знадобляться паперові гроші. Сьогодні досить мати при собі картку, та можна вільно купувати будь-який товар: від буханця хліба до великого плазмового телевізора.

Старшому поколінню важко було перелаштуватися, але навіть багато людей похилого віку вже запросто користуються сучасними технологіями. Про молодь і говорити не варто. Сучасні тінейджери не уявляють свого життя без банкоматів, терміналів та електронних систем оплати. Але все ж потрібно обережно ставитися й до таких, здавалося б, надійно захищених речей.

Правила безпечного використання пластикових карт

Портмоне з картою зберігайте в надійних місцях. Слідкуйте за тим, щоб кредитка не випала з гаманця.

Не повідомляйте свій пін-код стороннім особам. Тим більше, не можна його записувати на зворотньому боці пластикової карти. Краще запам’ятайте ці чотири цифри.

Віддавайте перевагу банкоматам, які знаходяться у відділеннях банків. Апарати, які розташовані на вулиці, частіше потрапляють під вплив шахраїв. Крім того, якщо трапиться збій у роботі банкомату, співробітники банку вам допоможуть. А посеред вулиці важче знайти допомогу.

Ретельно оглядайте банкомат перед початком його використання. У шахраїв є багато прийомів, за допомогою яких вони можуть вкрасти ваші гроші. Якщо ви виявили на банкоматі якийсь підозрілий предмет, краще відмовитися від використання цього пристрою.

Під час зняття грошей з карти стежте, щоб за вашою спиною люди не стояли занадто близько. Вводячи код, намагайтеся максимально закривати панель набору від сторонніх очей.

Підключіть послугу мобільного банкінгу. Тоді ви будете завжди в курсі переміщення грошей на картці.