Новина про те, що Північна Корея запустила балістичну ракету, стурбувала світ.

Як стало відомо, у вівторок, Північна Корея провела перший тест міжконтинентальної балістичної ракети. Ця подія є впевненим кроком у створенні ядерної зброї. За словами уряду країни, дана ракета здатна нанести потужний удар по Сполучених Штатах. Північна Корея запустила балістичну ракету на 37 хвилин і це відмінний показник. На думку експертів, цього часу вистачило б, що б ракета пролетіла 4000 миль і завдала удару по Алясці. Варто відзначити, що раніше влада США припускала створення Південною Кореєю ракети середньої дальності. Але як виявилося дана ракета є балістичною. Але точних даних, про те, що це міжконтинентальна балістична ракета немає. Вчені та представники країн Південної Кореї і Японії на даний момент вивчають документи, щоб визначити, до якого класу необхідно віднести нову розробку. За словами військових, ракета була запущена з аеродрому Бангхён. Даний аеродром знаходиться в північно-західній частині країни, а саме в місті Кусонг.

Північна Корея запустила балістичну ракету всупереч усьому.

Кілька резолюцій, укладених Радою Безпеки Організації Об’єднаних Націй, забороняють такі дії. Якщо бути точніше, то Південна Корея не має права створювати і тестувати балістичні ракети. Тим часом країна домоглася значного прогресу в створенні військової зброї. Але експерти стверджують, що необхідно ще багато часу, щоб пристосувати ядерні боєголовки для міжконтинентальних балістичних ракет. В першу чергу їх необхідно максимально зменшити і підібрати правильні розміри. Для цього потрібно пройти довгий і наполегливий шлях.

США відповіли на новину про те, що Північна Корея запустила балістичну ракету.

Ця подія перекреслила безліч зусиль президента Сполучених штатів в збереженні миру. Дональд Трамп протягом деякого часу намагався зуипинити Південну Корею в прагненні до створення і тестування ядерної зброї. Але як показує час, всі зусилля марні. У нещодавній телефонній розмові глав держави Китаю і США, Трамп заявив про повну готовність. За словами Дональда Трампа, Сполучені Штати готові протистояти Південній Кореї без зовнішньої допомоги. Також, за словами експертів, дана ракета має досить значні розміри і можливо буде націлена на Нью-Йорк. Тим часом, аналітики повідомили, що таке припущення є помилковим. Цілком зрозуміло, що північна країна змогла досягти успіху в створенні ядерної зброї за короткий час. Північна Корея запустила балістичну ракету, що ще раз підтверджує рівень професіоналізму вчених і військових. Але до приведення ракети в дію потрібно досить багато часу. В першу чергу Південною Кореєю ще не освоєні технології створення балістичної ракети з ядерними наконечниками. Тому на даний момент ракета не становить небезпеки для світу.