На думку вчених ВОЗ, незабаром Південна Корея стане справжньою країною довгожителів. Передбачається, що через тринадцять років середня тривалість життя південнокорейських жінок становитиме 90 років.

Інші країни теж прагнуть до збільшення цього показника. Так, в Японії, Швейцарії, Франції та Іспанії тривалість життя жінок в середньому буде становити 88 років.

Чоловіки трохи відстають від представниць слабкої статі. За даними Імперського коледжу Лондона, до 2030 року середня тривалість життя чоловіків в Південній Кореї, Австралії та Швейцарії досягне 84 років.

Причини збільшення віку

Вчені вважають, що така ситуація в Південній Кореї пов’язана з поліпшенням економічної ситуації. Медицина стала доступнішою для жителів країни. Крім того, корейці рідко страждають від надмірної ваги та мало курять.

Америка відстає

Тривалість життя в США нижча, ніж в інших розвинених країнах. Експерти пов’язують таку ситуацію з високим рівнем смертності немовлят, насильства та вбивств. Крім того, важливу роль відіграє високий ступінь ожиріння частини американського населення.

За прогнозами фахівців, в 2030 році середня тривалість життя жінок в США складатиме 83 роки, а чоловіків — 79,5 років.