Оскільки потокові послуги стають все більш популярними та універсальними, багато людей вирішують відрізати кабель і відмовитися від традиційного кабельного телебачення. Завдяки численним доступним варіантам може бути складно визначити, які сервіси потокового передавання підходять саме вам. У цій статті ми розповімо вам про процес відрізання кабелю та переходу до послуг потокового передавання для ваших розважальних потреб.

Перерізати шнур: посібник із послуг потокового передавання та відмови від кабельного телебачення

1. Оцініть свої звички перегляду

Перш ніж перерізати шнур, приділіть трохи часу, щоб оцінити свої звички перегляду. Зверніть увагу на те, які канали ви дивитеся найчастіше, які шоу ви не можете пропустити, а також ваші переваги щодо спортивних трансляцій, новин і фільмів у прямому ефірі. Це допоможе вам вирішити, які сервіси потокового передавання найкраще відповідають вашим потребам.

2. Порівняти служби потокового передавання

Доступні численні потокові сервіси, кожен з яких пропонує унікальне поєднання вмісту, функцій і цін. Деякі популярні варіанти включають Netflix, Hulu, Amazon Prime Video, Disney+ і HBO Max. Перегляньте бібліотеку вмісту кожної служби, ціну та сумісність із вашими пристроями, щоб знайти найкращий варіант для вашої родини.

3. Скористайтеся послугами потокової трансляції ТБ

Якщо ви все ще бажаєте отримати доступ до телевізійних каналів у прямому ефірі, подумайте про підписку на службу потокової трансляції прямого ефіру, як-от YouTube TV, Hulu + Live TV або Sling TV. Ці послуги пропонують поєднання телеканалів у прямому ефірі, вмісту за запитом і хмарних функцій DVR, часто за нижчою ціною, ніж традиційні кабельні пакети.

4. Перевірте підключення до Інтернету

Потокове відео високої якості вимагає надійного та швидкого підключення до Інтернету. Переконайтеся, що ваш інтернет-сервіс може впоратися зі збільшенням попиту на пропускну спроможність через потокове передавання. Можливо, вам знадобиться оновити план або змінити постачальника, щоб забезпечити безперебійну передачу.

5. Інвестуйте в пристрій для потокового передавання

Щоб транслювати вміст на телевізорі, вам знадобиться пристрій для потокової передачі, наприклад Roku, Amazon Fire TV, Apple TV або Google Chromecast. Ці пристрої підключаються до вашого телевізора та дають вам доступ до різноманітних потокових програм. Перед покупкою враховуйте характеристики та сумісність кожного пристрою.

6. Налаштування антени для локальних каналів

Якщо ви хочете й надалі отримувати місцеві канали мовлення, інвестуйте в антену HD. Ця одноразова покупка може надати доступ до місцевих каналів, таких як ABC, CBS, NBC і FOX, без необхідності підписки на кабельне телебачення.

7. Дослідіть додаткові джерела вмісту

На додаток до основних потокових служб, існує багато нішевих служб, які задовольняють певні інтереси, наприклад CuriosityStream для документальних фільмів або Crunchyroll для аніме. Ознайомтеся з цими параметрами, щоб ще більше налаштувати перегляд.

8. Будьте готові до коригування

Перерізання шнура може потребувати певних змін у ваших звичках перегляду. Можливо, вам доведеться дочекатися, поки епізоди стануть доступними на потокових сервісах, або навчитися орієнтуватися в нових інтерфейсах. Наберіться терпіння та дайте собі час адаптуватися до змін.

Висновок

Розрізання кабелю та перехід до послуг потокового передавання може бути чудовим способом заощадити гроші та отримати доступ до більшої різноманітності вмісту. Оцінивши свої звички перегляду, порівнявши потокові послуги та інвестувавши в необхідне обладнання, ви можете створити налаштований досвід розваг, який відповідає вашим потребам. З такою кількістю доступних варіантів ніколи не було найкращого часу відмовитися від кабельного телебачення та прийняти світ потокового передавання.