Хочете подарувати радість собі та своїм близьким? Вирушайте в Паризький Діснейленд. Не сумнівайтеся, що ви отримаєте море задоволення від всіляких атракціонів і розваг. Площа парку — майже 2000 га. На території Діснейленду функціонують два основних парки: перший представлений у вигляді традиційного американського Діснейленду, а другий — унікальна розробка французів. Тут відображено процес створення легендарних мультфільмів Уолта Діснея.

На території Діснейленду розташовано безліч магазинів, ресторанів, кафе, кінотеатрів та інше. Ви зможете не тільки покататися на захоплюючих атракціонах (всього 49 штук), а й відпочити, змінивши вид діяльності.

Крім того, в Паризькому Діснейленді побудований цілий курортний комплекс з готелями на будь-який гаманець (від 2 до 5 зірок) і смак.

Ідеальний час для відвідування Діснейленду

Найсприятливішим періодом для відвідування розважального комплексу в Парижі вважається пізня весна або ж рання осінь. Щоб не потрапити в натовп, краще йти до Діснейленду в будні (середа або четвер). Тоді вам не доведеться стояти в довгих чергах.

Пориньте в казку, відвідавши Паризький Діснейленд!