Отто Уормбіер був звільнений з північнокорейської в’язниці.

Студент з університету, який знаходиться в штаті Вірджинія, був заарештований в 2016 році в січні. Дана подія сталася під кінець його туристичної подорожі в Північну Корею. Причиною затримання стали підозри в незаконних актах стосовно КНДР. Згідно з даними агентства Рёнхал, Отто Уормбіер був засуджений до позбавлення волі. На архівних відео з подорожі студента видно, що ніякої агресії по відношенню до жителів країни він не виявляв. За даними агентства, Пхеньян впродовж багатьох років умисно затримує американських туристів. Таким чином, уряд Північної Кореї намагається насильно змусити уряд США вступити в переговори з КНДР.

Отто Уормбіер помер через жорстокість режиму Північної Кореї.

Офіційна заява Управління Верховного комісара ООН з прав людини, свідчить про те, що студент перебував у комі. Як раніше стало відомо Отто Уормбіер в 2016 році впав в кому через дію найсильнішого снодійного. Американець був евакуйований з Північної Кореї минулого тижня в медичних цілях. Коли тіло загиблого студента обстежили медики в Америці, вони заявили, що Отто Уормбіер переніс сильну травму черепа.

Батьки загиблого не оприлюднили причину смерті, але дали коментар. За словами Фреда і Сінді Уормбіер їх син став жертвою жорстокого режиму корейців. Його постійно піддавали тортурам, жорстокому поводженню, голоду і т. д. Через велику скорботу друзів, родичів і небайдужих жителів, даний випадок зацікавив політиків.

Адміністрація Сполучених Штатів засуджує жорстокість режиму Північної Кореї і вказує на недотримання правосуддя і законів людяності. За словами голови Комітету Сенату США з питань збройних сил, черговий американець помер через режим Кім Чен Юна. Також він заявив, що в умовах голоду, примусових робіт, тортур і вбивств на протязі 70 років живуть всі громадяни Північної Кореї. Уряд США заявляє, що Отто Уормбіер не єдиний хто знаходився в Північній Кореї. На даний момент у в’язниці перебувають ще троє громадян США. У зв’язку з цим уряд Сполучених Штатів збирається вживати заходів на захист своїх громадян. Тим більше є підстави вважати, що Північна Корея готує атаку на США за допомогою ядерної зброї і постійно дестабілізує ситуацію в Азіатсько-Тихоокеанічному регіоні.