Ви вирішили завести домашню рослину та зупинили свій вибір на орхідеї. Це не дивно. Це дуже красиві квіти. Але щоб вони приносили радість, за ними потрібно правильно доглядати. Слід особливу увагу приділити грунту, освітленню, поливу, добривам й іншим важливим факторам.

Грунт

Грунт для орхідей не схожий на той, що використовується для звичайних кімнатних рослин. Грунт складається з кори, натуральних волокон, крупного піску, гранульованої глини та моху. Якщо вам самостійно важко підготувати грунт для орхідеї, купіть вже готову суміш в магазині.

Освітлення

Кількість світла грає важливу роль в повноцінному розвитку квітки. Якщо освітлення буде недостатнім, орхідея не буде цвісти. Надлишок сонця, навпаки, може призвести до згорання рослин. Необхідно знайти оптимальне рішення, щоб орхідеї було затишно.

Полив

Приділяйте особливу увагу поливу цієї рослини. Вони не терплять застою вологи, тому для них призначені спеціальні горщики. Коренева система отримує воду, але не занурена в неї.

Живлення

Як і будь-яка інша кімнатна рослина, орхідеї потребують добрив. Спеціальні біодобавки можна купити на базарі або в магазині. Уважно читайте інструкцію на упаковці. Підгодовувати орхідею потрібно перед початком цвітіння. Краще дати менше добрив, ніж переборщити з дозою.

Температурний режим

Якщо ви хочете, щоб ваші орхідеї почували себе комфортно, підтримуйте оптимальну температуру в приміщенні. Ці квіти добре ростуть, якщо в кімнаті від +18 до +24 градусів Цельсія.