OnePlus 5 скоро вийде в продаж.

Компанією ONEPLUS була надана можливість детального перегляду нового телефону перед випуском. Цей пристрій забезпечений двох линзовою камерою, як і в моделях iPhone компанії Apple. Фірма виробник, яка знаходиться в Китаї, продемонструвала нову модель телефону в рекламі під час фіналу матчу з крикету між Індією і Пакистаном. Коротка реклама OnePlus 5 була показана в Індії і містила в собі всі дані про дизайн телефону з усіх боків. Пристрій володіє великим дисплеєм і кнопкою відбитка пальця посередині нижньої частини телефону.

Великий інтерес викликала камера на OnePlus 5.

Першою перевагою цього телефону є камера подібна камері iPhone 7 Plus, яка оснащена двома лінзами. Така подвійна камера дозволяє створювати якісні фотографії, використовуючи фокус глибини різкості DSLR, який часто використовується в цифрових кінотеатрах. Також великим плюсом даної камери є широкий колірний обхват стандарту DCI-P3. Дана камера має можливість зміни масштабу фотографії без втрати якості. Така функція також присутня в моделі від Apple.

Перевагою нового пристрою є потужна батарея.

За фактом OnePlus 5 є сильним джерелом енергії завдяки батареї в 4000мАч. Ця ємність батареї в кілька разів більше, ніж в телефонах компанії Samsung, а саме моделі GalaxyS8 і GalaxyS8 + з об’ємом батареї 3000мАч і 3500мАч відповідно. Роздільна здатність дисплея 5,5 також приємно радує цільову аудиторію, а саме мультитач дисплей з роздільною здатністю 2560х1440.
Компанія ONEPLUS відома в світі як постачальник телефонів по бюджетним цінами. Але в цьому році OnePlus 5 був оснащений тільки дорогими компонентами, в зв’язку з цим ціна буде набагато вище, ніж попередні моделі. Дорогі деталі телефону і його унікальний дизайн є причиною підвищення ціни до 650 доларів США, що приблизно дорівнює 500 фунтів стерлінгів. Варто відзначити, що минула модель компанії ONEPLUS була представлена вартістю в 399 фунтів стерлінгів.