Сучасні парфумерні магазини вражають різноманітністю товарів. Величезний вибір різних ароматів може збити з пантелику будь-якого покупця. Іноді дуже важко обрати потрібний запах. Буває, купиш парфуми, а на наступний день цей аромат вже не подобається. Чому таке трапляється? Як визначитися з потрібним ароматом? Фахівці розробили правила, дотримуючись яких можна зменшити ймовірність невдалої покупки. Ці поради парфумерів допоможуть вам у виборі парфумів.

Не користуйтеся своїми парфумами перед походом у парфумерний магазин

Ваш особистий аромат змішається з іншими. Ви не зможете нанести обраний парфум на себе, щоб відчути його запах. Вам буде складно визначитися з ароматом.

Йти в магазин краще вранці

Фахівці вважають, що в ранковий час організм краще розрізняє запахи. До того ж з ранку нюхові рецептори ще не перевантажені. Аромати сприймаються більш чітко та яскраво.

Обмежте кількість ароматів

Під час відвідування парфумерного магазину не варто нюхати все підряд. Оберіть декілька флаконів, оцініть запахи. Якщо нічого вам не сподобалося, краще прийти наступного разу.

Дайте аромату час

Якщо вам особливо сподобалися якісь парфуми, нанесіть їх на зап’ястя. Не потрібно відразу їх купувати. Дайте аромату час розкритися. Спирт повинен вивітритися, й тоді ви відчуєте справжній запах парфумів. На це витрачається до 20 хвилин.

Не поспішайте

Якщо ви запланували придбання нових парфумів, виділіть для цього достатньо часу. В ідеалі на вибір відповідного аромату краще витратити цілий день.

Складіть план

Перед відвідуванням парфумерного магазину бажано хоч трохи визначитися, який саме аромат ви шукаєте. Квіткові, цитрусові, фруктові, східні, морські … Варіантів дуже багато.

Порада спеціально для жінок: якщо не хочете помилитися з ароматом, то йдіть до парфумерного магазину в середині свого циклу. Саме в цей період жіночий організм найбільш стійкий та не схильний до впливу чинників, які можуть відволікати. Також важливо обирати парфуми в спокійному стані. Зайва радість або смуток можуть несприятливо впливати на ваш вибір.

Правильно визначитися зі своїм ароматом складно. Але це необхідно. Адже парфуми можуть багато сказати про людину. Приємний, ненав’язливий аромат буде приносити радість не тільки вам, але й оточуючим людям. Прислухайтеся до порад парфумерів, і вам буде легше підібрати потрібний аромат.