FunTouch OS на смартфонах vivo

FunTouch OS від vivo – недооцінена операційна система для Android, яка працює швидко та має інтерфейс, що нагадує чистий Android. Навіть власники iPhone, які часто скаржаться на перевантаженість інтерфейсу на смартфонах Android, можуть оцінити простоту та зручність FunTouch OS. Вона має кілька крутих фішок, які не залишать вас байдужими. Налаштування робочого столу легко змінюються по утриманню екрана, сітка дисплея налаштовується, віджети та програми заховані в окремій вкладці. Якщо ви шукаєте зручний смартфон і не знаєте, яку оболонку для Android вибрати, зверніть увагу на FunTouch OS на смартфонах vivo.

Особливо корисно для користувачів iPhone

При використанні смартфона vivo Y35 я був приємно здивований вбудованою програмою iManager, яка допомагає оптимізувати роботу пристрою. Вона дозволяє очищати кеш на Андроїд, перевіряти телефон на наявність вірусів та встановлювати оновлення програм. Це особливо корисно для користувачів iPhone, які тільки починають використовувати Android, тому що в Google Play не так просто знайти розділ з апдейтами, як App Store. Крім того, на vivo Y35 є велика колекція жестів екрану, які полегшують взаємодію з пристроєм. Наприклад, для керування однією рукою потрібно провести пальцем від правої сторони дисплея ліворуч і назад, і з’явиться додаток у невеликому віконці, розмір якого можна поміняти для зручності використання.

Функція Smart Wake

У FunTouch OS також є функція Smart Wake, що включає кілька крутих жестів екрану, таких як Суперскриншот, який можна створити скиданням трьома пальцями зверху вниз по екрану. Відчуття від використання пристрою приємні: система працює спритно та плавно, підвисань та помилок я не помітив за тиждень використання. Навіть із встановленим стороннім браузером Mozilla Firefox та десятком відкритих вкладок смартфон продовжував працювати відмінно. Оболонка елементів меню промальована дуже добре, а анімації в міру гарні.

Процесор Qualcomm Snapdragon 680

У vivo Y35 встановлений процесор Qualcomm Snapdragon 680, який не є найпотужнішим на ринку. Однак виробник добре оптимізував систему для такого слабкого заліза, що забезпечує її плавну роботу без надмірностей в оболонці. Тому, якщо ви шукаєте смартфон із швидкою оболонкою, то vivo Y35 може бути гарним варіантом для вас.

Якщо ви вирішили купити vivo Y35, у вас є можливість зробити це за доступною ціною.