Google Chrome є популярним веб-браузером, і його велика бібліотека розширень дозволяє користувачам налаштовувати свій досвід перегляду. Ця стаття познайомить вас із деякими з найкращих розширень Chrome, які можуть допомогти підвищити вашу продуктивність, покращити роботу в Інтернеті та підвищити безпеку в Інтернеті.

Підвищення продуктивності

1. Todoist

Todoist — це потужний інструмент керування завданнями, який допомагає залишатися організованими та зосереджуватися на своїх пріоритетах. За допомогою розширення Todoist для Chrome ви можете легко додавати завдання та керувати ними, встановлювати терміни виконання та класифікувати список справ прямо з браузера.

2. OneTab

OneTab — це просте розширення, яке допомагає керувати безладом у веб-переглядачі, перетворюючи всі відкриті вкладки в єдиний упорядкований список. Це не тільки звільняє пам’ять і зменшує використання ЦП, але й полегшує пошук і доступ до потрібних сторінок.

3. StayFocusd

StayFocusd допомагає вам залишатися продуктивними, обмежуючи час, який ви витрачаєте на відволікаючі веб-сайти. Ви можете налаштувати розширення, щоб блокувати певні сайти або дозволяти лише певні сайти в робочий час, гарантуючи, що ви залишатиметеся зосередженими на своїх завданнях.

Кращий досвід перегляду

4. Темний читач

Dark Reader — це розширення, яке вмикає темний режим на будь-якому веб-сайті, зменшуючи навантаження на очі та покращуючи читабельність в умовах слабкого освітлення. Ви можете налаштувати яскравість, контрастність та інші параметри, щоб створити персоналізований темний режим.

5. Граматика

Grammarly — це помічник із написання на основі штучного інтелекту, який допомагає писати чіткий вміст без помилок. Розширення Grammarly перевіряє вашу орфографію, граматику та пунктуацію під час введення тексту, пропонуючи в реальному часі пропозиції щодо покращення.

6. Мед

Honey — це розширення для економії грошей, яке автоматично шукає коди купонів і знижки, коли ви здійснюєте покупки в Інтернеті. Одним клацанням миші Honey застосовує найкращі доступні купони до вашого кошика, гарантуючи, що ви отримаєте найкращу пропозицію.

Покращена онлайн-безпека

7. LastPass

LastPass — це менеджер паролів, який безпечно зберігає та керує вашими обліковими даними для входу в усі ваші облікові записи в Інтернеті. Розширення LastPass автоматично заповнює вашу реєстраційну інформацію, тому вам не потрібно запам’ятовувати кілька паролів, і створює надійні унікальні паролі для підвищення безпеки в Інтернеті.

8. uBlock Origin

uBlock Origin — це легкий блокувальник реклами, який допомагає захистити вашу конфіденційність і покращити роботу в Інтернеті. Блокуючи рекламу, трекери та зловмисне програмне забезпечення, uBlock Origin не лише покращує час завантаження сторінки, але й запобігає потенційним загрозам безпеці.

9. HTTPS всюди

HTTPS Everywhere — це розширення безпеки, яке автоматично оновлює ваше підключення до HTTPS на підтримуваних веб-сайтах, гарантуючи, що ваші дані зашифровані та захищені від потенційних перехоплювачів.

Розширення Google Chrome пропонують широкий спектр функцій та інструментів, які допоможуть вам покращити вашу продуктивність, роботу в Інтернеті та безпеку в Інтернеті. Додавши ці розширення до свого браузера, ви зможете адаптувати роботу в Інтернеті відповідно до своїх потреб і вподобань. Не бійтеся досліджувати Веб-магазин Chrome і відкривати ще більше розширень, які можуть покращити ваше онлайн-життя.