Із зростанням попиту на онлайн-розваги потокові послуги стали популярнішими, ніж будь-коли. У 2023 році доступна величезна кількість варіантів на будь-який смак і вподобання. Щоб допомогти вам вибрати правильну платформу, ми склали список найкращих потокових сервісів для фільмів і телешоу, доступних цього року.

1. Netflix

Netflix залишається лідером галузі потокових послуг, пропонуючи різноманітну бібліотеку фільмів, телешоу, документальних фільмів та оригінального контенту. Постійно зростаючий каталог і постійне додавання нових ексклюзивних серіалів і фільмів роблять його найкращим вибором для користувачів. Пакети варіюються від базового до преміум-з різними рівнями якості та параметрами одночасного потокового передавання.

2. Amazon Prime Video

Amazon Prime Video — ще один популярний вибір, який надає широкий вибір фільмів, телешоу та оригінального вмісту. У рамках підписки на Amazon Prime вона також включає додаткові переваги, як-от безкоштовна доставка відповідних товарів, доступ до Amazon Music тощо. Платформа часто додає нові заголовки, і користувачі можуть взяти напрокат або придбати додатковий вміст, який не включено в підписку.

3. Hulu

Hulu пропонує унікальне поєднання вмісту за запитом і телепередач у прямому ефірі, що робить його чудовим вибором для тих, хто хоче замінити традиційне кабельне чи супутникове телебачення. Завдяки великій бібліотеці фільмів, телешоу та ексклюзивного вмісту Hulu також надає наступного дня доступ до багатьох популярних мережевих шоу. Користувачі можуть вибрати плани з підтримкою або без реклами з можливістю додавання прямого телебачення.

4. Disney+

Disney+ — це улюблений потоковий сервіс для шанувальників контенту Disney, Marvel, Star Wars, Pixar і National Geographic. Завдяки великій бібліотеці класичних і сучасних фільмів, ексклюзивних серіалів і документальних фільмів Disney+ обслуговує як сімейну, так і дорослу аудиторію. Платформа пропонує доступну підписку без реклами та часто поєднується з іншими службами, як-от Hulu та ESPN+, для додаткової вартості.

5. HBO Max

HBO Max поєднує відомий каталог HBO з додатковим контентом від WarnerMedia, включаючи фільми, телешоу та ексклюзивні серіали. Платформа пропонує поєднання класичних і сучасних ігор для широкої аудиторії. Від популярних серіалів, як-от «Гра престолів» і «Світ заходу», до ексклюзивних Max Originals, HBO Max — чудовий вибір для якісного контенту.

6. Apple TV+

Apple TV+ є відносно новим гравцем на ринку потокового передавання, але швидко зробив собі ім’я завдяки високоякісному оригінальному вмісту. Платформа пропонує невелику, але зростаючу бібліотеку ексклюзивних фільмів і телешоу, зосереджуючись на якості, а не на кількості. Завдяки конкурентоспроможній ціні підписки та сумісності з різними пристроями Apple TV+ є чудовим вибором для любителів ексклюзивного контенту.

7. Павич

Peacock, потоковий сервіс від NBCUniversal, пропонує поєднання класичних і сучасних телешоу, фільмів і ексклюзивного контенту. Завдяки безкоштовному рівню з підтримкою реклами та преміальним варіантам підписки Peacock обслуговує широке коло користувачів. Платформа включає такі популярні серіали, як «Офіс», «Парки та відпочинок», а також ексклюзивні оригінали.

Що стосується потокових послуг у 2023 році, кожен знайде щось для себе. Перелічені вище платформи – це лише деякі з найпопулярніших варіантів, доступних для любителів фільмів і телешоу. Кожна служба пропонує унікальне поєднання вмісту, ціни та функцій, тому важливо враховувати ваші вподобання та бюджет, вибираючи найкращу послугу потокового передавання для ваших потреб.