Інвестування може бути потужним способом збільшення вашого багатства та досягнення ваших фінансових цілей. З розвитком технологій тепер доступні різноманітні інвестиційні програми, які спрощують, ніж будь-коли, початківців почати інвестувати. У цій статті ми розглянемо найкращі інвестиційні додатки для початківців у 2023 році, які допоможуть вам прийняти зважені рішення та впевнено розпочати свій інвестиційний шлях.

1. Робінгуд

Robinhood – популярний інвестиційний додаток, відомий своїм зручним інтерфейсом і торгівлею без комісії. Він пропонує широкий спектр варіантів інвестування, включаючи акції, ETF і криптовалюти. Завдяки інтуїтивно зрозумілому дизайну та освітнім ресурсам Robinhood є чудовим вибором для початківців.

2. Жолуді

Acorns — це програма, яка орієнтована на мікроінвестиції та ідеально підходить для початківців, які хочуть почати з невеликих сум. Це дозволяє вам інвестувати дрібні гроші зі своїх повсякденних покупок, що полегшує інвестування. Acorns також пропонує навчальний контент і персоналізовані інвестиційні портфелі.

3. Покращення

Betterment — це робо-консультант, який використовує розширені алгоритми для створення та керування вашим інвестиційним портфелем. Він пропонує автоматичне відновлення балансу портфеля та збирання податкових втрат, що робить його зручним варіантом для початківців, які віддають перевагу приватному підходу до інвестування.

4. Сховок

Stash – це програма для інвестицій, яка має на меті зробити інвестування доступним і освітнім. Він пропонує часткові акції та різноманітні варіанти інвестування, включаючи акції та ETF. Stash також надає персоналізовані інвестиційні рекомендації на основі ваших фінансових цілей і терпимості до ризику.

5. Wealthfront

Wealthfront — ще один популярний робот-консультант, який пропонує автоматизоване управління інвестиціями. Він використовує розширені алгоритми для створення та оптимізації вашого інвестиційного портфеля на основі ваших фінансових цілей і толерантності до ризику. Wealthfront також надає додаткові функції, такі як ефективне оподаткування інвестування та інструменти фінансового планування.

Завдяки додаткам для інвестування інвестування стало доступнішим, ніж будь-коли. Незалежно від того, чи ви новачок, який хоче зануритися у світ інвестування, чи досвідчений інвестор, який шукає зручності та розширених функцій, найкращі інвестиційні програми, згадані в цій статті, допоможуть вам досягти ваших фінансових цілей. Не забудьте провести власне дослідження, врахувати свою толерантність до ризику та проконсультуватися з фінансовим радником, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.