Навіщо потрібні дірки у взутті і інші найцікавіші факти.

Існує безліч предметів в світі, які на перший погляд здаються звичайними. Але деякі деталі додають додаткові можливості у їх використанні. У цій статті поговоримо про дірки у взутті, у літаках і т.д. Багато хто впевнений, що такі отвори не мають особливу значущість, але це зовсім не так. Просто люди не знають, як використовувати ці отвори на різних предметах з користю. Та й виробники, як правило, не говорять про ці додаткові функції. Пропонуємо вашій увазі найцікавіші факти з усього світу.

Найцікавіші факти про отвори в спортивному взутті.

Більше половини людей у світі впевнені, що дірки в спортивному взутті необхідні для кращої вентиляції. Але наприклад творці взуття марки Converse думали зовсім по-іншому. Сама компанія з випуску спортивного взуття утворилася в 1917 році. Кеди цього бренду спочатку були призначені для гравців баскетболу. Як відомо в спорті головною складовою є зручне взуття. Ці дірочки були створені для того, щоб кінці шнурків не заважали гравцеві бігати. Кожен шнурок просмикувався в перший отвір зсередини, а після в другий зовні. Таким чином, шнурки знаходилися всередині кедів і не мали загрози для спортсмена.

Найцікавіші факти про те, навіщо потрібен отвір в ілюмінаторі літака.

Часто траплялися такі ситуації, коли Ви летите в літаку, бачите дірку в ілюмінаторі і починаєте панікувати. Адже літак це повністю закрита і обтічна конструкція і наявність в ній різних дірок просто неприпустима. Але інженери літаків продумали кожну деталь, тому ці отвори дійсно мають значення. В першу чергу вони необхідні для того, щоб зберегти правильний баланс тиску в салоні літака і зовні. Друге призначення цих отворів полягає в запобіганні запотівання скла. Цілком логічні пояснення, про які ми не знали раніше.

Навіщо потрібні дірки в сирі? Кілька цікавих фактів про це.

Майже в кожному сирі присутні дірки, призначення яких незрозуміло для безлічі людей. Але деякі припущення можуть пояснити наявність дірок в швейцарському сирі. Сорт швейцарського сиру під назвою Емменталь має найбільше дірок. Перша гіпотеза пояснює дірки в сирі наявністю молочних бактерій. Ці бактерії особливі тим, що виділяють вуглекислий газ, через який утворюються отвори в продукті. Друга думка говорить про наявність дрібних частинок сіна в молоці, з якого виробляють сир. Що є правдою досі невідомо.

Найцікавіші факти про дірку в ложці для спагетті.

Головне призначення цього отвору в ложці це можливість стікання води зі спагеті при розкладанні на тарілці. Адже не зовсім приємно їсти зварену пасту з водою, та й це зовсім неправильна страва. Але у цієї дірки також є і друге призначення, яке полягає в її діаметрі. Багато людей навіть не замислювалися над цим, але саме так визначається одна порція спагетті. Сухі спагетті вставляються в дірку, діаметр якої не дозволяє вмістити туди більше однієї порції. А після цього приступають до готування спагетті.

Найцікавіші факти про звичайні отвори нікого не залишать байдужим. Це дійсно дуже пізнавально і цікаво, а також це розширить кругозір.