Хутряні вироби ніколи не виходять з моди. Вони не чудово прекрасно зігрівають дівчат в люті морози, а й виглядають дуже елегантно та святково. Щорічно імениті модельєри представляють на суд модників і модниць нові фасони та колірні рішення таких звичних предметів гардероба. Жіночі шубки завжди займають почесне місце в колекціях знаменитих модних будинків. Щоб зорієнтуватися в сучасних течіях і вибрати стильний верхній одяг з хутра, зверніть увагу на певні моменти.

Довжина шуби

У новому сезоні дизайнери зробили акцент на виробах середньої довжини, а таклж укорочених моделях. Якщо хочете бути в тренді, віддавайте перевагу саме таким фасонам. Від моделей занадто довгих моделей краще утриматися.

 

Хутро

Особливою популярністю в 2017 році користуються шуби з норки та каракуля. Вибираючи хутряні вироби, зверніть особливу увагу на ці матеріали. Але якщо з якоїсь причини вам не подобається одяг з трендових шкурок, сміливо купуйте вироби з песця, лисиці, шиншили та будь-якого іншого хутра. Натуральна шуба завжди виглядає ефектно, незалежно від матеріалу.

Крій

Цієї зими ви можете вибирати шуби будь-якого крою. Модельєри на обмежують модників і модниць. У тренді не тільки класичні моделі, а й шубки авангардного стилю. Також особливою популярністю в цьому році користуються шубки без рукавів.

Кольорова гама

В осінньо-зимовому сезоні 2017 року присутні хутряні предмети гардероба абсолютно різних відтінків. Якщо вам подобаються спокійні кольори, вибирайте шубки пастельних тонів. А для любителів виділятися з натовпу є моделі яскравих, насичених відтінків. Також модельєри пропонують доповнити свій гардероб хутряним виробом в смужку або леопардового забарвлення.