На Алеї слави в Голлівуді відкрито іменну зірку знаменитого співака та композитора Шарля Азнавура. Легендарний французький шансоньє записав понад 1200 музичних композицій на восьми мовах.

Відкриття зірки відбулося в Каліфорнії, біля театру Pantages. Сенатор штату Кевін де Леон привітав Ш. Азнавура і вручив йому символічний ключ від Лос-Анджелеса. Представник влади назвав співака одним з найвеличніших виконавців сучасності.

Шарль Азнавур подякував Америці, яка стала його другою батьківщиною. А також висловив подяку вірменам Каліфорнії, які безпосередньо брали участь в організації цього заходу. Сам виконавець має вірменське коріння. А народився та виріс Азнавур у Франції.

Раніше повідомлялося, що володарем іменної зірки став актор Х’ю Лорі, відомий за роллю доктора Хауса в однойменному фільмі.

Власники іменних зірок

Голлівудська Алея слави вміщує понад дві тисячі зірок з іменами легендарних діячів мистецтва: акторів, співаків, композиторів, музикантів, продюсерів та навіть вигаданих персонажів. Наприклад, іменну зірку мають Мікі-Маус, Шрек, Дональд Дака та сімейка Сімпсонів.