Прилавки магазинів завалені різноманітними харчовими продуктами. Кожен день людина знаходиться перед вибором: що саме придбати? Один і той же продукт виготовляється на різних фабриках. Кожен виробник нахвалює свій товар, розповідає про переваги та необхідність його придбання. Навіть під час вибору такого звичайного продукту як сіль можуть виникнути труднощі. Морська або кухонна сіль? З йодом або без? Груба або дрібна? Багато варіантів. Що ж вибрати? Давайте розглянемо, чим відрізняється звичайна кухонна сіль від морської.

Виробництво

Морська сіль видобувається шляхом випарювання з морської води. Отриманий продукт практично не підлягає обробці. Кухонну сіль добувають в підземних шахтах. Вона дуже ретельно очищується, сушиться в особливих печах. У кухонну сіль додають спеціальні речовини, щоб вона не злипалася. Кухонну сіль іноді йодують. Морська такої процедури не потребує, тому що й так містить цей елемент.

Корисні властивості

Внаслідок серйозної термічної обробки та додавання хімікатів кухонна сіль не має ніяких корисних мікроелементів. Морська сіль, навпаки, зберігає в собі всі корисні властивості (14% від загальної маси).

Під час приготування їжі необхідно пам’ятати, що морська сіль більш солона. Тому, щоб покращити смак страви, потрібно додавати менше морської солі, ніж кухонної.

Ціна

Як правило, ціна  морської солі значно перевищує вартість такого ж об’єму кухонної. Вибір залишається за вами. Що краще для вас: морська або кухонна сіль.