Аксесуари є прекрасним доповненням і завершальним штрихом для будь-якого образу. Новий сезон приніс багато сюрпризів і несподіванок для модників і модниць. Розглянемо найбільш яскраві тенденції року, що наступив.

Аксесуари для волосся

Цього року найбільш популярними стануть незвичайні, вишукані зачіски, які можна сміливо доповнювати різноманітними прикрасами. Мініатюрні шпильки та більш масивні аксесуари, декоровані блискучими каменями. Також в моду повертаються накладні коси та штучні локони. Хочете виглядати трохи по-дитячому? Тоді прикрашайте волосся шпильками у вигляді бантів яскравих кольорів.

Стильні брошки

Особливо затребувані в новому сезоні різноманітні брошки. Якщо ще кілька років тому такий аксесуар вважався недоречним і старомодним, то сьогодні можете сміливо доповнювати образ такою прикрасою. Оригінальна брошка буде добре виглядати не тільки на піджаках або блузах, але й на верхньому одязі. До речі, модельєри під час показів наочно продемонстрували, що одночасно можна надіти кілька брошок різних форм і розмірів.

Модні браслети

Якщо ви стежите за модою, то від вашої уваги не вислизнуть різноманітні браслети. Цими прикрасами були доповнені багато образів на модних показах відомих кутюр’є. Найбільшою популярністю в цьому сезоні користуються масивні прикраси з різних матеріалів: дерева, пластмаси, шкіри, металу і т.д.

Трендові сережки та каблучки

Прикраси для вух повинні бути також об’ємними та масивними. У моді сезону сережки у формі геометричних фігур. Особливо оригінально виглядають прикраси, що імітують перлинні намистини. Щоб підкреслити витонченість жіночої ручки, стилісти радять вибирати великі яскраві каблучки та ​​персні.

Ремені на будь-який смак

Доповнювати вбрання ременями просто необхідно. У цьому сезоні модельєри віддали перевагу широким моделям, які рясно декоровані різними елементами: заклепками, намистинами, камінням.

Прикраси на шию

Кольє або ланцюжки в цьому сезоні повинні бути обов’язково яскравими й ефектними. Вони можуть бути виготовлені з будь-якого матеріалу: металу, скла, дерева. Головне, щоб прикраса не залишилася без уваги та справляла незабутнє враження на оточуючих.

Сонцезахисні окуляри

Модельєри приділили достатньо уваги й цього стильному аксесуару. У нових колекціях присутні окуляри в смужку, а також моделі в подвійній оправі.

Краватки та метелики

Не тільки чоловіки, але й жінки можуть доповнювати свій образ таким аксесуаром. Тільки у дівчат вибір набагато ширший і різноманітніший.

Вибираючи певні аксесуари, ви зможете підкреслити свою індивідуальність і витончений смак.