Правильно підібраний головний убір стане прекрасним доповненням до будь-якого образу. А взимку різні капелюшки виконують не тільки функцію стильного аксесуара, але й зігрівають свого власника. Які ж головні убори популярні в цьому сезоні?

В’язані шапки

Ці головні убори ніколи не виходять з моди. В’язані шапочки різних кольорів і фасонів, з помпонами та без, прикрашені вишивкою, бісером, аплікацією… Дуже багато варіантів. В’язані шапки – найбільш універсальні. В них тепло та комфортно в будь-яку холоднечу.

Берети

Різноманітні берети такі ж популярні, як і їхні в’язані побратими. Такі головні убори надають романтичності та загадковості їхнім власницям. Берети навіюють думки про Париж, Єлисейські поля, вуличні кафе.

Кепі

Жінки прагнуть повної рівноправності з чоловіками. Тому іноді хочуть носити такий же одяг, як чоловіки. Кепі, чоловічий головний убір, зараз дуже популярний у жінок.

Тюрбани

У цьому сезоні в моду увійшли шапки-тюрбани. Проста форма такого головного убору не применшує його оригінальності. В’язані тюрбани дуже популярні цієї зими.

Шапки-вушанки

Ці шапки раніше були виключно чоловічим аксесуаром. У сучасному світі вушанки носять всі: чоловіки, жінки, підлітки та немовлята. Шапки-вушанки теплі та комфортні.

Хутряні шапки

Ці головні убори час від часу з’являються на манекенницях під час модних показів. У цьому сезоні хутряні шапки займають перші місця за популярністю серед модниць. Хутряні вироби виглядають дуже стильно та відмінно захищають від морозу.