Для кожної людини важливо жити в мирній, стабільній та успішній країні. Саме сьогодні, 21 вересня, і відзначається таке потрібне свято – Міжнародний день миру.

Воно було засноване Генеральною Асамблеєю ООН ще 35 років тому. ООН пропонує всім припинити військові дії і забути про насильство хоча б у цей день.

Біля штаб-квартири ООН в Нью-Йорку проводяться урочисті заходи. Один з них – хвилина мовчання для вшанування пам’яті всіх людей, які загинули, бажаючи зберегти мир.

Це свято спрямоване на зміцнення відносин серед населення планети. Представники Генеральної Асамблеї закликають людей направити свої зусилля на стабілізацію ситуації в світі. Адже будь-яке питання можна вирішити без зброї.

У цей день різні суспільні групи організовують заходи по всьому світу. Це робиться для того, щоб люди хоч трохи задумалися про те, що саме вони можуть зробити для підтримання миру на землі.

У наш неспокійний час, коли в різних куточках планети проходять збройні конфлікти, дуже важливо об’єднувати людей.

Міжнародний день миру закликає всіх жителів Землі до взаєморозуміння, примирення, толерантності, спокою.

Дуже символічно, що емблемою цього свята обрана картина “Голубка” Пабло Пікассо. Адже саме цей птах є втіленням миру та гармонії.