У Лас-Вегасі пройшов 66 міжнародний конкурс краси «Міс Всесвіт»

Красуня на титул «Міс Всесвіт» щорічно обирається з 1952 р Конкурс проводиться в 190 країнах світу. До речі, протягом

19 років (до 2015 р) проект належав Трампу, нинішньому президентові США.

Новою Міс Всесвіт стала Демі-Лі Нел-Пітерс, учасниця від ПАР

Двадцятидвохрічна дівчина, родом з Західно-Капській провінції, посіла перше місце серед 92 учасниць. Друге і третє місця отримали відповідно — Лаура Гонсалес (Колумбія) і Давіна Беннет з Ямайки.

Перша красуня планети недавно отримала ступінь з менеджменту в Північно-Західному університеті. Також, вона викладає уроки жіночої самооборони. В одному з відео-інтерв’ю, дівчина розповіла, що побачила необхідність в цьому, коли після отримання титулу Міс Південна Африка, вона піддалася спробі викрадення і постійному стеженню.

Вона також зазначила, що вважає головним для жінок — впевненість в собі, і що ця риса характеру дуже допомагає їй у всьому. З 16 років Демі-Лі мріяла стати акторкою, закінчила школу виконавського мистецтва. Пізніше, переїхала в Богота, щоб побудувати свою кар’єру.

Ірис Міттенаар (минула переможниця цього конкурсу) урочисто поклала корону на голову дівчини.

Тепер, крім різноманітних призів, власниця титулу Міс Всесвіт 2017, Демі-Лі Нел-Пітерс, має право безкоштовно жити в розкішній квартирі Нью-Йорку протягом року і роз’їжджати по світу з благодійними програмами в рамках рекламного контракту.

Пізніше, Міс Всесвіт відповіла на питання про найважливішу проблему трудової діяльності жінок на сьогоднішній день. Демі-Лі Нел-Пітерс сказала, що часто жінкам платять близько 75% від суми зарплати чоловіків з тієї ж посадою, за ті ж години. Дівчина позначила необхідність вирівнювання оплати праці чоловіків і жінок у всьому світі.