Намагаючись сприяти рівності в домогосподарствах, Міністерство рівності Іспанії розробляє новаторську програму для відстеження часу, який кожен член сім’ї витрачає на домашні справи. Ця ініціатива має на меті сприяти справедливому розподілу обов’язків удома.

Представляємо інноваційний іспанський додаток для домашніх обов’язків

Від миття посуду до прання, домашні справи часто залишаються непоміченими, але значно впливають на якість життя сімей. Щоб вирішити цю проблему, Міністерство рівності Іспанії створює унікальний додаток, який відстежує час, витрачений кожним членом сім’ї на ці важливі завдання.

Концепція

Основна ідея цієї програми полягає в тому, щоб надати сім’ям інструмент для моніторингу, кількісної оцінки та, таким чином, вирівнювання часу, який кожен член сім’ї присвячує домашнім справам. Це заохочує справедливий розподіл обов’язків, сприяючи атмосфері поваги та співпраці вдома.

Які домашні обов’язки включено?

Програма враховує широкий спектр домашніх справ, зокрема миття посуду, прибирання, прання тощо. Мета полягає в тому, щоб охопити всі завдання, які сприяють функціонуванню та утриманню будинку.

Вплив програми: просування рівності

Цей інноваційний додаток має потенціал кардинально змінити розподіл домашніх обов’язків, сприяючи більшій справедливості та розумінню в домівках по всій Іспанії.

Крок до гендерної рівності

Відстежуючи та показуючи часто невизнану роботу в домогосподарствах, ця програма може зіграти значну роль у підкоренні традиційних гендерних норм і просуванні гендерної рівності.

Підтримка збалансованої домашньої роботи

Ця програма заохочує всіх членів сім’ї рівноправно брати участь у домашніх роботах, сприяючи збалансованому та гармонійному життєвому середовищу.

Завдяки інноваційному додатку для відстеження домашніх справ Міністерство рівності Іспанії робить помітний крок у напрямку сприяння рівності в сім’ї. З появою цього інструменту буде цікаво побачити його вплив на іспанські домогосподарства та чи будуть подібні ініціативи прийняті деінде.