Ложка Taste Buddy змінює смак їжі.

Британські вчені з університету Лондона створили ложку, яка може змінювати смак їжі. Винахід отримав назву Taste Buddy. Він був представлений широкій публіці на виставці молодих вчених й інженерів Big Bang, що проходила в Бірмінгемі.

На думку вчених, новий пристрій може принести дуже велику користь людям. Завдяки цій ложці людина зможе з легкістю перейти на більш здорову їжу.

Прилад Taste Buddy дозволяє людям відчувати солодкий або солоний смак продуктів харчування, навіть якщо його насправді немає в страві.

Принцип роботи ложки Taste Buddy

Пристрій виробляє невеликий електричний заряд. Струм стимулює рецептори людей, що відповідають за сприйняття смаку. Таким чином, вживаючи звичайну капусту, людина відчуває смак солодкої булочки.

За словами вчених, новий пристрій може бути представлений не тільки у вигляді ложки, а й будь-якого іншого кухонного приладу.

Науковці не збираються зупинятися на досягнутому. Вони вдосконалять свій винахід і навчать прилад створювати складніші смаки.

Подібний пристрій вже було розроблено вченими університету Абу-Дабі. Але за словами людей, які його тестували, їжа мала присмак металу.