Пожежа дісталася Лос-Анджелеса

Вогонь знищує без розбору ліси, будинки звичайних людей і знаменитостей. 150 тисяч людей насильно евакуювали з Лос-Анджелеса. Рятувальні служби настійно рекомендують, не витрачаючи ні хвилини, зібрати найнеобхідніші документи і речі і покинути місто. У найпрестижнішому районі живуть такі знаменитості як: Дженніфер Лопез, Ілон Маск, Бейонсе, Дженніфер Еністон.

Полум’я знищило частину виноградника на ділянці, що належить Роберту Мердоку. За деякими даними вартість цього маєтку на момент покупки становила 28,8 млн доларів.

Було введено надзвичайний стан. Рівень небезпеки піднявся до найвищого (пурпурного). Останнім часом прийнято називати пожежі іменами. Найбільш постраждали від «Томаса» околиці міста Вентура, 31 тисяча акрів знищена. Багато будинків згоріли.

Контроль над пожежею, що стрімко поширюється, вдалося встановити лише на 5%. Небезпека посилюється тим, що стоїть спека, і вітер (33 метра в секунду) не вщухає. За прийнятою класифікацією, його можна назвати ураганом. Дим видно навіть з космосу.

Російське МНС запропонувало свою допомогу в гасінні пожеж. Сотні добровольців, пожежні частини не в силах впоратися з бурхливою стихією.Дорога в Лос-Анджелес більше нагадує «дорогу в пекло». Люди, які лишають своє місто, знімають на відео те, що відбувається, і викладають в соцмережі. У темряві яскраво світяться, охоплені полум’ям пагорби, і язики вогню досягають автомобільної дороги.

Пожежі в Каліфорнії, що тривають кілька місяців, вже названі найруйнівнішими за всю історію. Збитки за станом на 1 грудня перевищували дев’ять мільйонів доларів. Страхові компанії зазнають великих втрат.