Позашляховик – це не просто машина значних розмірів з гучною назвою. Це авто, яке просто зобов’язане мати високу прохідність, надійність і комфортабельний салон.

Сьогодні ж не кожен оцінить такого залізного коня по достоїнству. Адже на даний момент в суспільстві існує тенденція купувати подібну машину виключно для вихваляння перед друзями. Ця тенденція зовсім не виправдана з фінансової точки зору. Так як “їсть” таке авто куди більше, ніж звичайний легковий автомобіль. Але якщо ж Вам дійсно необхідний серйозний транспорт для поїздок за межами мегаполісу, пропонуємо подивитися підбірку п’яти найбільш комфортабельних і потужних позашляховиків.

1. Mercedes-Benz G550

Це представник всюдиходів з дорожнім просвітом в 205 мм, двигуном потужністю майже 400 к.с. і неймовірно брутальною зовнішністю.

2013 Mercedes-Benz G550.

2. Land Rover Range Rover

Яскравий та стильний автомобіль, оснащений набором сучасних передових технологій, таких як система регулювання висоти підвіски і система адаптивного управління.

2016-Land-Rover-Range-Rover-Holland-Holland-Edition-PLACEMENT-626x382

3. Jeep Grand Cherokee Trailhawk

Ця машина оснащена всіма необхідними позашляховику атрибутами: блокуванням заднього межколесногодіфференціала, сталевим захистом агрегатів, заниженою передачею.

2017-jeep-grand-cherokee-trailhawk-and-updated-summet-launched-in-new-york_1

4. Toyota 4Runner TRD Pro

Цей клас машини відрізняється від стандартної Toyota 4Runner збільшеним кліренсом, посиленою підвіскою і захистом днища. Також в автомобілі передбачено блокування міжколісного диференціала.

2015_Toyota_TRDPro_4Runner_009

5. Toyota Land Cruiser

Toyota Land Cruiser має значний позашляховий арсенал: містку підвіску, постійний повний привід з диференціалом Torsen і безліч електронних помічників.

buyers_guide_-_toyota_landcruiser_v8_2014_-_front_quarter