Кожна країна славиться якоюсь особливою, унікальною стравою. Її складові залежать від географічного положення держави, традицій народу, особливостей його культури. Будь-який турист, приїжджаючи в незнайому країну, прагне спробувати місцеву коронну страву. Деякі кулінарні традиції давно вийшли за межі регіонів, в яких вони найбільш популярні. Національна коронна страва – це своєрідна візитна картка держави, її відмінна риса.

Якими стравами вас можуть здивувати в різних куточках планети?

Грузія – хачапурі. Цей ароматний, дуже смачний коржик давно став популярним далеко за межами своєї батьківщини.

Нідерланди – оселедець. Не дивно, що коронною стравою цієї країни вважається оселедець. Адже Голландія розташована на березі Північного моря.

Італія – ​​піца. Навряд чи знайдеться людина, яка не куштувала цієї італійської страви. Піцу готують у багатьох кафе світу. Крім того, її споживають вдома жителі країн, дуже віддалених від Італії.

ОАЕ – шаурма. Рулет з лаваша з м’ясною начинкою отримав широку популярність у багатьох державах світу. Це один з різновидів вуличної їжі.

США – гамбургер. Всі, хто хоче швидко перекусити, згадують саме про цю їжу. Гамбургери полюбдяють всі, незалежно від положення в суспільстві та політичних поглядів.

Китай – качка по-пекінськи. Ця страва є візитною карткою Піднебесної. Її подають у ресторанах. Такою їжею заведено пригощати дорогих гостей.

Японія – суші. Традиційна страва японської кухні вже давно готується в різних частинах світу. Щоправда, рецепти відрізняються від оригінальних, але від цього суші не стають гіршими.

Іспанія – паелья. Ця страва – символ Валенсії. Її основа – рис, спеції та оливкове масло. Часто в якості додаткових інгредієнтів використовують морепродукти.

Туреччина – кебаб. Ще один вид вуличної їжі, який здобув популярності на території багатьох країн світу.

Угорщина – гуляш. Багато людей, займаючись приготуванням цієї м’ясної страви, не здогадуються про її походження. Гуляш – національна угорська страва.

Росія – пельмені. Вдале поєднання тіста та різноманітного фаршу припало до смаку людям в усьому світі.

Україна – борщ. Ця перша страва популярна не тільки на батьківщині, але й далеко за її межами. Наприклад, в Канаді, де проживає найбільша українська діаспора.