Англія знайшла корабель з діамантами і перлинами XVII століття на дні Атлантичного океану. Корабель належав Ост-Індській компанії. Ця організація займалася торгівлею з XVII по XVIII століття. У кожній великій європейській країні існувала така організація. Історія говорить нам про те, що корабель «Президент» 1684 року повертався з Індії повністю завантажений коштовним камінням. Але зазнавши краху, судно затонуло, а майже весь екіпаж загинув. З тих, що вижили залишилося тільки двоє матросів. Спочатку вони вибралися на найближчу скелю, а потім доплили до берега одного з міст Великобританії.

   Тільки картограф з Голландії Йоганн Ван Келлен зміг визначити точне місце розташування затонулого корабля. Кілька десятиліть тому судно було знайдено. Але його не дозволили підняти на сушу і навіть провести наукові дослідження. Причиною цього служив Акт 1973 року про охорону затонулих суден.

  Зовсім недавно останки судна після шторму помітили морські археологи. І тільки новий Урядовий орган Historic England дозволив проведення наукових операцій Девіду Гіббінс і його підопічним. Відзначається, що в ході вивчення морського дна вже були знайдені якір і сім гармат, які були на невеликій глибині семи метрів і дуже недалеко від берега. Діаманти і перли поки не виявлено. Але дайвери впевнені в тому, що скарби знаходяться десь серед уламків корабля. За прогнозами експертів приблизна вартість всіх коштовностей складає 10 мли. доларів.