Клітинка ніколи не виходить з моди. Ось і в 2017 році таке забарвлення — основний тренд сезону. Не тільки одяг, але й взуття оздоблене таким принтом. Як розбавити свій гардероб модними речами в клітинку? Що саме обрати?

Сукні

Хочете бути в тренді? Вибирайте сукні-халати різної довжини у велику або дрібну клітинку. Такий одяг, популярний у 60-их роках, зараз отримує нове життя.

Спідниці

Клітчасті спідниці — відмінний варіант для весняного гардероба. Поєднуйте такий елемент одягу з однотонною блузкою або футболкою, і ви обов’язково будете наймоднішою. Особливо сміливим дівчатам дизайнери рекомендують комбінувати картату спідницю зі смугастою кофтою. Тільки не слід забувати про почуття міри.

Сорочки

Клітчасті сорочки — незмінний атрибут сучасної моди. Обирайте вироби будь-яких кольорів і фасонів. Головне, щоб вам було комфортно.

Штани

Якщо вам сподобалися картаті штани, будьте обережні. Такий одяг візуально збільшує стегна. Штани в клітинку підійдуть тільки дуже струнким дівчатам. Такі штани краще носити з однотонними речами.

Взуття

Клітинка дісталася навіть до взуття. Кеди або туфлі, декоровані таким принтом, стануть прекрасним доповненням до однотонного наряду.