Незважаючи на мінливість і швидкоплинність сьогоднішнього життя, класика ніколи не виходить з моди. Це стосується практично будь-якої сфери людської діяльності. Якщо говорити про інтер’єр, то тут класичний стиль незмінно займав передові позиції. Оформлення квартири або заміського будинку з використанням традиційних мотивів завжди виглядає стильно й елегантно.

Багато людей запитують себе, в чому саме виражається класичний дизайн інтер’єру? Відповідаючи на це питання, можна сказати, що це сукупність багатьох факторів: певна колірна гамма, оздоблювальні матеріали, особливе освітлення і т.д. Давайте зупинимося на кожному моменті докладніше.

Колірна палітра

Для класичного інтер’єру характерними є світлі, спокійні тони. Вони присутні в надлишку. Така гамма може бути розбавлена ​​яскравими вкрапленнями бордового, зеленого або синього. Меблі, портьєри та килими можуть бути декоровані золотими або бронзовими вставками.

Освітлення

В класичному стилі присутнє одне головне джерело світла та кілька другорядних. Зазвичай, посередині приміщення висить люстра значних розмірів. Вона виготовлена ​​з кришталю або дорогого скла. По периметру кімнати розставлені торшери та бра.

Оздоблювальні матеріали

Підлога зазвичай дерев’яна. Стіни декоровані дорогими шпалерами або тканиною. Стелі білі, можуть бути прикрашені ліпниною. На вікнах обов’язково присутній тюль і важкі портьєри. Для створення класичного інтер’єру застосовуються тільки натуральні матеріали.

Елементи декору

Щоб підкреслити традиційність дизайну, використовуються різноманітні деталі. Наприклад, картини на стінах, декоративні подушки на диванах і кріслах, велика кількість текстилю, свічники, старовинні годинники, дорогі вази. Масивні меблі з вигнутими ніжками також є незамінним атрибутом класичного дизайну.

Класичний стиль – це стримана розкіш. Таке оформлення буде затребуваним й актуальним в будь-який час.