Кінофестиваль в Лос-Анджелесі пройшов на найвищому рівні.

Цієї середи в одному з найбільш населених штатів Каліфорнії в Сполучених Штатах Америки пройшов найочікуваніший кінофестиваль. Участь в даному фестивалі взяв Колін Тревор. Відомий письменник знаменитий своєю величезною кількістю книг, які дуже популярні в США. Також його кар’єра почала стрімко розвиватися після виходу фільму «Безпека не гарантується» в 2012 році. На даний момент він знаходиться на тих же позиціях, що і відомий фільми «Світ Юрського Періоду» і «Зоряні воїни». Кінофестиваль в Лос-Анджелесі відкрив світові нову роботу відомого режисера.

Колін Тревор представив глядачам новий фільм.

На фестивалі в цьому році, режисер представив публіці свій новий фільм під назвою «Книга Генрі». На думку публіки Колін Тревор створив прекрасну кінокартину по книзі Грегга Гурвіца. Також на представленні роботи були і актори нового фільму. Головний герой фільму, маленький хлопчик стверджував, що така подія в його житті найбільше запам’яталась.

Сам режисер стверджує, що він давно хотів взяти участь в цьому фестивалі і наполегливо йшов до своєї мети. Тому те, що зараз його кінокартина займає одну з кращих позицій по результатам пошуку, є найкращою похвалою для режисера. На прем’єру фільму прийшли всі, хто працювали над цією кінострічкою. Одним з найбільш очікуваних гостей був рок-виконавець Стів Нік, який виконав пісню до фільму «Я ніколи не відпущу твою руку», написану Раян Міллер і Томасом Бартлетом. Також кінофестиваль в Лос-Анджелесі став одним з ключових подій в житті кінематографіста Джона Шварцмана і редактора Кевіна Стітта. На прем’єру також були запрошені продюсер фільму Калина Іванов і композитор Михайло Джаккино.

Свій виступ, Колін Тревор, закінчив зверненням до всіх творців фільмів, які були запрошені на кінофестиваль в Лос-Анджелесі. Він говорив про те, що відчуває себе дорослою дитиною, адже він безмежно щасливий. Режисер говорив, що для нього велика честь перебувати з такими успішними людьми. І він дійсно радий тому, що в такому віці він зміг добитися таких високих результатів. Він ще раз подякував усім, хто в нього вірив і сказав, що його натхнення вистачить ще на багато фільмів.