Сьогодні багато хто використовує соціальні мережі не тільки як елемент розваги, а й як відмінний метод просування бізнесу. Тому і до постингу в Instagram необхідно підходити з усією серйозністю та відповідальністю. Наша редакція зібрала з цього приводу кілька корисних порад.

1.Вам не потрібен професійний фотоапарат

Безліч бізнесменів думають, що для ведення сторінки в Instagram необхідно професійне обладнання. Але це зовсім не так. Насправді ж Вам знадобиться лише звичайний телефон з гарною камерою та вміння працювати з фільтрами.

2. Використовуйте хештеги

Саме завдяки хештегам користувачі зможуть знайти ваші фотографії. Додаток же дозволяє прописувати за раз до 30-ти хештегів. Так що використовувати можна і потрібно всі.

3. Єдність стилю

Якщо Ви хочете привернути увагу до Вашого товару, тоді придумайте і дотримуйтеся єдиного стилю в оформленні фотографій.

4. Правильно налаштоване світло

Під час процесу фотографування завжди необхіднго пам’ятати про правильно налаштоване світло. В іншому випадку на зображені можут з’явитись зайві тіні, котрі зіпсують фото. Тому краще за все фотографувати продукцію вдень.

5. Красиво створенний фон

Естетична складова фотографії та її популярність дуже сильно залежать від оформлення. Тому фотографуючи товар, приділяйте достаньо уваги, наприклад, фону. Для його ефектного оформлення можно використовувати різні елементи дизайну, як варіант обгортковий папір.

6. Встановіть частоту публікацій

Вам необхідно буде визначитись як часто Ви будете публікувати фотографії. Сьогодні ж з цього приводу існує декілька думок. Одні експерти вважають що постити фото потрібно раз у тиждень, інші, що раз у день. Все залежить від Вас та Ваших цілей.

7. Не зупиняйтеся

Якщо ж спочатку Ваша сторінка не буде користуватись популярністю, не варто кидати цю справу. Необхідно,не дивлячись на це, створювати все новий та новий контент. Саме в цьому і полягає запорука успіху.