Як Євробачення виглядало зсередини.

Після перемоги української учасниці Євробачення, Джамали, Україна впевнено розпочала підготовку до прийняття міжнародного конкурсу Євробачення у себе «вдома». Урядом були витрачені величезні суми не тільки на створення неповторної атмосфери на головній сцені фестивалю, а й на благоустрій самого міста. Українці з нетерпінням чекали гостей з усіх куточків Землі, адже величезна кількість туристів це завжди вигідно для малого бізнесу, та й самі туристи не проти, витратити тисячі на дрібнички і ресторани.

Саме з цією метою більшість іноземців приїхали в столицю України, в першу чергу, звичайно ж, побачити захоплююче шоу і відпочити, насолоджуючись неповторними українськими пейзажами і нескінченно гостинним народом України.

Але все б нічого, якби не безліч конфузів …

Але все б нічого, якби не безліч конфузів, які чекали України безпосередньо, перед проведенням заходу і під час його. Першим скандалом, який поставив під загрозу проведення Євробачення в нашій країні, була заборона в’їзду на територію України однією з учасниць. Президент України пояснив це з точки зору політичних розбіжностей між двома країнами, що в корені не відповідає політики безпосередньо культурного і музичного заходу. У відповідь на це, російська учасниця не розгубилася і продовжила свою музичну кар’єру, але вже на території Кримського півострова з концертною програмою, з нагоди Дня Перемоги.

За першим політичним скандалом пішов скандал в соц. мережах …

За першим політичним скандалом пішов скандал в соц. мережах. Багато користувачів звернули увагу на далеко не ідеальний англійський першої леді України, що, безумовно, посіяло хвилі збурень, адже як відомо Україна розраховує на вступ до Євросоюзу, і незнання англійської мови для персон такого рівня може поставити під загрозу адекватне сприйняття нашої країни в зоні Євросоюзу.
Наступний скандал був пов’язаний з критикою відомого журналіста Віталія сидюк, який негативно відгукнувся про підготовку та проведення Євробачення, аргументувавши це відсутністю необхідної атмосфери і шоу. Також відомий скандаліст був, м’яко кажучи, в шоці через нерозуміння, навіщо в проведення фестивалю були залучені сім провідних, які отримали гонорари сумою по 79 тисяч кожен. Так само журналіст був незадоволений англійським одного з провідних, який, на його думку, своїми висловами відлякав більшість людей, які стежили за шоу біля телеекранів, і в соціальних мережах.

Неприпустиму поведінку одного з уболівальників України …

Одним з численних скандалів виявилося неприпустиму поведінку одного з уболівальників України, який під час виступу Джамали, дозволив собі вибігти на сцену і показати на весь світ свою п’яту точку. Це ввело в шок майже весь світ, на що Петро Порошенко відреагував моментально, затримавши гумориста і пообіцявши йому 5 років в місцях позбавлення волі. Виходячи з цих подій, залишається питанням, чи буде ще колись Україна проводити Євробачення. Адже, за весь період проведення, було більше негативних моментів, ніж позитивних. Президент України спростував свою невдачу і заявив про те, що Україна провела Євробачення згідно з усіма стандартами, до того ж кожен відвідувач з іншої, а так само політики були задоволені таким прийомом всупереч усім труднощам і скандалів.