Останні новини говорять про те, що гра Синій Кіт набирає популярність в Німеччині.

Одним з перших доказів потенційної небезпеки стало звернення поліції до батьків неповнолітніх дітей в німецькому місті Бамберг. Головну увагу поліція приділяє школам міста, адже саме там гра Синій кит взяла початок. Ця гра смерті полягає у виконанні 50-ти завдань, останнім з яких є самогубство. Всі завдання досить небезпечні і непередбачувані. Але в той же час вони побудовані з урахуванням всіх особливостей дитячої психіки.

Перші випадки в Німеччині, коли гра Синій кит стала небезпекою.

Сьогодні уповноважений секретар від управління поліції Верхньої Франконії дав інтерв’ю. У цій розмові Петер Мюллер зазначив, що гра Синій кит вже залучила декілька підлітків в місті Бамберг. В основному це відбувається через всесвітньо відомий месенджер WhatsApp. На телефон підлітку приходить лист, який попереджає про початок гри. Коли дитина відкриє лист, вона отримає доступ до гри з подальшими командами. Тому головним завданням батьків у місті Бамберг є психологічна допомога своїм дітям. Ні в якому разі не можна пересилати ці повідомлення іншим користувачам. Також необхідно негайно видалити жахливого листа, а краще звернутися з ним до поліції.

Гра Синій кит вже мала місце в Росії.

Зовсім недавно країну накрила хвиля самогубств дітей і підлітків. Як виявилося, виною тому сала жахлива гра Синій кит. Ця гра жорстоко залучала дітей і вбивала їх. Кількість померлих дітей представляє собою значні цифри. З цих причин, влада Росії прийняли проект, який передбачає кримінальну відповідальність за ігри такого типу. Люди, які схиляють дітей до самогубства, через ігри смерті, можуть отримати до семи років позбавлення волі. На сім років можуть посадити тільки тоді, коли через гру сталася смерть. Також в Росії було зроблено нововведення, яке зупиняє посередників цієї гри. А саме людей, які всякими способами намагаються залучити неповнолітніх в процес. У цьому випадку покарання становить до трьох років позбавлення волі.