Їдучи по роботі в інше місто, країну на кілька днів, перед Вами завжди виникає питання “Де ж переночувати ці кілька діб?”. І в цьому випадку є кілька варіантів – це готельний номер або орендована квартира.

Наша редакція провела невелике дослідження і з’ясувала, що саме орендована квартира в такому випадку буде кращим варіантом. І ось чому саме.

Переваги орендованої квартири

Орендувати квартиру на місяць в такій ситуації не доцільно, тому краще орендувати її на декілька діб. Зробити це простіше простого, адже сьогодні в інтернеті існує величезна кількість спеціальних сервісів і сайтів. При цьому Ви можете підібрати найбільш прийнятний варіант саме для себе.

Якщо ж їхати у відрядження з колегою, то оренда квартири буде дуже вигідна. Оплату за проживання Ви поділете на двох / трьох.

До того, як правило, в квартирі є все необхідне для комфортного проживання, вся необхідна техніка. Ви зможете приготувати собі їжу, привести свої речі до ладу в будь-який час.

Власник же житла також виграє, якщо буде здавати свою квартиру на декілька діб. Так він зможе заробити більше, ніж здаючи апартаменти на тривалий термін.